Nuotr. Reuters - Scanpix
  • „Jazz“ laimėjo Portlande 123:112 prieš vietos „Trail Blazers“
  • Jutos komandoje 10 žaidėjų įmetė 8 arba daugiau taškų
  • „Trail Blazers“ krepšininkai Nurkičius, McCollumas ir Lillardas surinko 64 taškus

Portlando „Trail Blazers“ trijulė Jusufas Nurkičius, C.J. McCollumas ir Damianas Lillardas surinko 64 taškus, bet to neužteko pasiekti pergalei namuose. „Blazers“ NBA ikisezoninėse rungtynėse po itin prasto lemiamo kėlini 112:123 (33:24, 28:26, 31:34, 20:39) nusileido Jutos „Jazz“.

Prieš lemiamą ketvirtį šeimininkai dar turėjo 8 taškų persvarą (92:84), bet paskutinį kėlinį pralaimėjo 20:39.

Jutos komandoje net 10 žaidėjų pelnė bent po 8 taškus, o iš jų išsiskyrė Donovanas Mitchellas su 21 tašku (4/14 dvit.).

„Trail Blazers“ aukštaūgis Nurkičius surinko dvigubą dublį pelnydamas 20 taškų ir atkovodamas 11 kamuolių. Taip pat jis išrašė 5 blokus savo varžovams.

Rezultatyviausias rungtynių žaidėjas su 23 taškais buvo Damianas Lillardas, 21 tašką pridėjo C.J. McCollumas. Pastarieji du ir Nurkičius kartu įmetė 64 taškus.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 23, C.J. McCollumas 21, Jusufas Nurkičius 20 (11 atk. kam., 5 bl.), Anfernee Simonsas 10.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 21 (4/14 dvit.), Joe Inglesas ir Alecas Burksas po 12, Derrickas Favorsas 11, Ricky Rubio ir Rudy Gobertas po 10.