Dingas Yanyuhangas Nuotr.: AFP – Scanpix
Luka Dončičius ir Benas Simmonsas Nuotr.: AFP – Scanpix
Demetriusas Jacksonas Nuotr.: AFP – Scanpix
  • „Mavericks“ Šendžene 115:112 pranoko „76ers“

• Luka Dončičius žaidė 26 minutes, pelnė 15 taškų, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 4 kamuolius

• Joelis Embiidas pirmoje dvikovos dalyje pelnė 20 iš 29 savo taškų, o antrojo kėlinio pabaigoje atliko monstrišką dėjimą

• Kinų džiaugsmui pirmąjį savo tašką „Mavs“ gretose pelnė Dingas Yanyuhangas

Luka Dončičius buvo rezultatyviausias Dalaso „Mavericks“ krepšininkas, komandos draugas Dingas Yanyuhangas Šendžene šėlusią publiką pradžiugino pirmuoju savo tašku, o jų atstovaujama ekipa pasiekė revanšą NBA ikisezoninėse rungtynėse.

Ricko Carlisle'o treniruojama „Mavs“ Kinijoje 115:112 (30:29, 27:32, 29:25, 29:26) įveikė Joelio Embiido vedamą Filadelfijos „76ers“, kuriai Šanchajuje nusileido 114:120.

Dvikovą starto penkete pradėjęs Dončičius per 26 minutes pelnė 15 taškų (1/3 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 4/4 baudos), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 4 kamuolius, 4 kartus suklydo ir 1 sykį prasižengė.

Slovėnas antrojo kėlinio pabaigoje išvengė nemalonaus susidūrimo su monstriškai pirmoje mačo dalyje žaidusiu Embiidu.

Kamuolį ties tritaškio linija priėmęs „76ers“ centras įsiveržė į „Mavs“ baudos aikštelę, kurioje liko vienintelis Dončičius. Pamatęs atskriejantį Embiidą, gynėjas pasitraukė, o Filadelfijos žvaigždė savo reidą užbaigė galingu dėjimu viena ranka.

Per pirmuosius du kėlinius Embiidas surinko 20 taškų, o mačą baigė savo sąskaitoje turėdamas 29 taškus (11/16 dvitaškiai, 0/6 tritaškiai, 7/10 baudos), 7 atkovotus ir 2 perimtus kamuolius bei 4 rezultatyvius perdavimus.

Benas Simmonsas nuo savęs pridėjo 10 taškų (4/8 dvitaškiai, 2/5 baudos), 9 atkovotus kamuolius, 6 rezultatyvius perdavimus ir 2 blokus. Tiesa, „76ers“ aikštės generolas taip pat prarado 7 kamuolius. Iš viso Filadelfijos ekipa suklydo 35 sykius, kai „Mavericks“ – 26.

Ketvirtajame kėlinyje kinų džiaugsmui į aikštę žengė Dalaso ekipai priklausantis Dingas Yanyuhangas, praėjusį sezoną kartu su Donatu Motiejūnu žaidęs Šandongo „Golden Stars“ ekipoje.

25-erių puolėjas iš žaidimo prametė dvitaškį ir tritaškį, tačiau realizavo 1/2 baudų ir taip atidarė savo taškų sąskaitą NBA klube bei sukėlė emocijų bangą arenoje.

Rungtynėse Šanchajuje ir mače Dalase su Pekino „Ducks“ Yanyuhangas nepakilo nuo suolo dėl traumos.

„Mavs“ komandoje nerungtyniavo Harrisonas Barnesas, DeAndre Jordanas ir Dirkas Nowitzki, kuriam vėl teko didžiulis dėmesys. Šanchajuje sulaukęs dovanų gitaros, vokietis šįkart kėlė triukšmą arenoje vos tik patekęs į kameros objektyvą.

„76ers“ gretose nuo suolo nepakilo kroatas Dario Šaričius, Zhaire'as Smithas ir Wilsonas Chandleris.

„76ers“: Joelis Embiidas 29 (11/22 metimai), Robertas Covingtonas 18 (7/16 metimai), Benas Simmonsas (9 atk. kam., 7 kld.) ir J.J. Redickas – po 10.

„Mavericks“: Luka Dončičius 15, J.J. Barea 14, Jalenas Brunsonas 11, Dwightas Powellas ir Dennisas Smithas – po 10.