• „Warriors“ treneris Kerras trečiojo kėlinio pradžioje buvo išvarytas į rūbinę

• „Vis tiek nebenoriu čia būti“, – į teisėjo verdiktą reagavo Kerras

• Pirmasis NBA naujokų biržos šaukimas Aytonas įmetė 18 taškų ir sugriebė 7 kamuolius

• Stephenas Curry su 23 taškais tapo rezultatyviausiu mačo žaidėju

Trečiosios „Golden State Warriors“ NBA ikisezoninės rungtynės pažymėtos Steve’o Kerro išvarymu į rūbinę ir lygos čempionų nesėkme namuose 109:117 (32:40, 25:21, 30:38, 22:18) prieš Fynikso „Suns“.

Kerras buvo išvarytas trečiojo kėlinio pradžioje, kuomet sužaidus vos 9 sekundes Stephenas Curry užsidirbo pražangą puolime, o už ginčus su teisėju Benu Tayloru įžaidėjas susilaukė ir techninės pražangos.

„Warriors“ treneris žengė į aikštę ginti savo krepšininko, o jo įsikišimas buvo palydėtas išvarymu į rūbinę. „Vis tiek nebenoriu čia būti“, – teisėjui į akis sakė Kerras, kuris palikdamas aikštę dar ranka pamojavo arbitrui ir sumušė rankomis su keliais savo auklėtiniais.

Kai „Warriors“ liko be trenerio, ji atsiliko 4 taškais – 57:61. Tada „Suns“ spurtavo 10:0 ir susikrovė 14 taškų pranašumą (71:57), o kėlinio viduryje Fynikso ekipos persvara pasiekė rekordinę 19 taškų ribą (87:68).

„Suns“ komandoje pirmasis šių metų NBA naujokų biržos šaukimas Deandre Aytonas per 27 minutes įmetė 18 taškų (7/11 dvit., 4/5 baudos.), sugriebė 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė du kamuolius ir blokavo 1 metimą.

Šį mačą praleido keturi svarbūs „Warriors“ krepšininkai: Klay Thompsonas, Draymondas Greenas, Andre Iguodala ir Shaunas Livingstonas.

„Warriors“ ir „Suns“ NBA ikisezoninėse rungtynėse yra laimėjusios po vieną kartą ir patyrusios po dvi nesėkmes.

„Warriors“: Stephenas Curry 23 (5/6 dvit.), Kevinas Durantas 12 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Kevonas Looney, Damianas Jonesas (8 atk. kam., 5 rez. perd.), Alfonzo McKinnie ir Quinnas Cookas po 11.

„Suns“: Deandre Aytonas (7/11 dvit., 4/5 baudos, 7 atk. kam.) ir Ryanas Andersonas po 18, Trevoras Ariza 17, T.J. Warrenas 15, Draganas Benderis ir Davonas Reedas po 8.