Nuotr.:

Spalio 7 dieną Kaune įvyko pirmasis vyrų veteranų 3X3 krepšinio turnyras, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės 100-ioms metinėms paminėti.

Šis renginys tapo pirmuoju tokio tipo krepšinio turnyru Europoje ir Pasaulyje, kuriame pagal 3X3 FIBA taisykles veteranai varžėsi 60+, 65+ ir 70+ amžiaus grupėse.

Varžybose dalyvavo 14 komandų, kurias sudarė 55 žaidėjai. Bendras dalyvių amžiaus vidurkis viršijo 67 metus.

Tarp dalyvių būta ir buvusių krepšinio žvaigždžių, tokių kaip Mindaugas Arlauskas, Mindaugas Lukošius, Eduardas Kairys ar Romas Ramanauskas. Turnyre varžėsi netgi Tauragės rajono meras Sigitas Mičiulis.

V60+ vyrų amžiaus grupės nugalėtojais tapo Vilniaus „Perlo“ ketveriukė – Mindaugas Lukošius, Antanas Muraška, Donatas Kazlauskas, Vitalijus Tamulis.

V65+ grupėje geriausia tapo Kauno „Žalgirio-Juta“ I-oji komanda – Kęstutis Švedas, Vytautas Ribinskas, Algirdas Kazilionis, Valdemaras Tatarūnas.

Vyriausiųjų, V70+ grupėje, dominavo Vilniaus „Statybos senjorų“ I-oji komanda – Valentinas Matulaitis, Algirdas Dambrauskas, Jonas Laugalis, Jonas Žižliauskas.

Viliamasi, kad pirmasis Lietuvos krepšinio veteranų 3x3 čempionatas taps reguliariu kiekvienais metais.