Nuotr.: bcklaipeda.lt
Nuotr. bcklaipeda.lt

Antradienio vakarą Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) turnyro dvikovoje Utenos „Juventus” svečiuose rezultatu 81:64 (22:11, 11:16, 26:23, 22:14) palaužė Klaipėdos „Neptūną-Akvaservis”.

19
26
2
100%
5/5

Namuose žaidusiems „Neptūno-Akvaservis” krepšininkams susitikimo pradžia buvo itin sudėtinga. Svečiai iš Utenos rungtynes pradėjo galingu spurtu 14:0, o po pirmojo kėlinio atstumas tarp ekipų buvo dvigubas – 22:11.

Antrajame kėlinyje klaipėdiečiai atsitiesė ir ketvirtį laimėjo 5 taškų persvara (16:11). Trečiojo ketvirčio pradžioje rezultatas buvo lygus 35:35, o įpusėjus kėliniui „Juventus“ turėjo 4 taškų pranašumą. Visgi netrukus uteniškiai šoktelėjo į priekį ir pabėgo 9 taškais.

Lemiamame ketvirtyje „Neptūnas-Akvaservis” nebepasivijo, o Utenos krepšininkai iškovojo pergalę 17 taškų pranašumu.

Rezultatyviausias „Juventus” komandoje buvo Martinas Gebenas, pelnęs 19 taškų (7/11 dvit., 5/5 baud. met.), atkovojęs 6 kamuolius ir atlikęs 1 rezultatyvų perdavimą.

Karaliaus Mindaugo taurės turnyro rungtynėse šį vakarą galingą pasirodymą surengė „Neptūno-Akvaservis” ekipos puolėjas Erikas Kubilius. Krepšininkas per 32 minutes pelnė 27 taškus (8/12 dvit., 0/3 trit., 11/17 baud. met.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Atsakomasis mūšis lygiai po savaitės įvyks Utenoje. Į kitą KMT etapą pateks ta komanda, kuri turės geresnį dvejų rungtynių įmestų ir pramestų taškų santykį.

„Neptūnas-Akvaservis”: Erikas Kubilius 27 (8/12 dvit., 11/17 baud. met., 6 atk. kam., 2 rez. perd.), Nojus Mineikis 9 (6 atk. kam.), Tadas Pažėra 7 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Vytautas Šarakauskas (11 atk. kam.), Lukas Kreišmontas ir Klaidas Metrikis po 5.

„Juventus”: Martinas Gebenas 19 (7/11 dvit., 5/5 baud. met., 6 atk. kam.), Marius Runkauskas 13 (4 atk. kam., 3 rez. perd.), Alexas Hamiltonas (3 atk. kam., 3 rez. perd.) ir Tomas Dimša po 10, Aleksandras Zacharovas 8 (4 atk. kam.), Arvydas Šikšnius 6.

Trenerių komentarai:

2018-10-10 11:14
Arba žurnalistas pamiršo arba nesidomi LKL klubais dar gali būti, kad rungtyniu nesekė. Kenny Gainesas grįžo po labai ilgo laiko, tačiau apie tai net neužsiminta.

--
2018-10-10 08:18
Juvė taip pat nuo pradžių šovė į priekį,bet Akvaservis labiau priešinosi.Vis tik patirtis daro savo.Kubilius tikrai gerai sužaidė,bet patinka ir Gebeno forma.Puikiai įsiliejo į komandą.

--
2018-10-10 00:38
Marko
Urbonas duoda vaizdų, vis kažkuo nustebina. Jei jau tokie silpni varžovai, tai duok jaunimui bent pažaist, primeta kažkokį.

--
2018-10-09 22:42
ref
Jau toks apgailėtinas Urbonas.. Pasipūtės chamas, kaip jis drįsta taip kalbėti.. Kimba teisėjams į atlapus ir dar sako už ką techninė, labiausiai neišprusęs lkl treneris.
2018-10-09 21:57