• „Thunder“ pratęsime palaužė „Bucks“ ir įsirašė 3-iąją pergalę ikisezoninių rungtynių cikle

• Į pergalę Oklahomos klubą vedė Paulas George'as, pelnęs 26 taškus ir atkovojęs 4 atšokusius kamuolius

• „Bucks“ nepadėjo net Christiano Woodo dvigubas dublis – puolėjas pelnė 19 taškų ir atkovojo 15 kamuolių

• „Thunder“ ekipoje nežaidė Russellas Westbrookas, Milvokio komanda vertėsi be Giannio Antetokounmpo ir Khriso Middletono

Trečiadienio naktį Oklahomoje vykusiose rungtynėse „Thunder“ po pratęsimo 119:115 (27:30, 28:18, 24:24, 28:35, 12:8) palaužė Milvokio „Bucks“ ekipą.

Išvykoje žaidusi „Bucks“ panaikino trečiojo kėlinio pradžioje turėtą 7 taškų deficitą ir išplėšė pratęsimą.

Rezultatyviausias šeimininkų komandoje buvo Paulas George'as, pelnęs 26 taškus (5/8 dvit., 3/5 trit., 7/8 baudų met.), atkovojęs 4 kamuolius, atlikęs 1 rezultatyvų perdavimą, blokavęs 1 metimą bei perėmęs kamuolį.

Naujojoje ekipoje žibėjo ir 2013 metų 6-asis naujokų biržos šaukimas Nerlensas Noelis. „Thunder“ aukštaūgis pelnė 7 taškus (2/6 dvit., 3/4 baudų met.), tačiau atkovojo 14 ir perėmė 3 kamuolius, blokavo 2 varžovo metimus ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Bucks“ komandoje rezultatyviausiai žaidė ir dvigubą dublį pelnė Christianas Woodas. Puolėjas surinko 19 taškų (7/9 dvit., 0/1 trit., 5/8 baudų met.), atkovojo 15 kamuolių, blokavo 3 metimus ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

Kontrolinių rungtynių cikle tai buvo trečioji „Thunder“ pergalė iš keturių galimų. Milvokio komanda kol kas tenkinasi dvejomis pergalėmis ir vienu pralaimėjimu.

Rungtynių epizodai:

„Thunder“: Paulas George'as 26 (5/8 dvit., 3/5 trit., 7/8 baudų met., 4 atk. kam.), Hamidou Diallo 19, Deonte Burtonas 16, Timothe'as Luwawu Cabarrotas 10, Jerami Grantas 9, Dennisas Schroderis 8, Nerlensas Noelis 7 (14 atk. kam., 3 per. kam., 2 blok., 2 rez. perd.).

„Bucks“: Christianas Woodas 19 (15 atk. kam., 3 blok.), Tyleris Zelleris 17 (7 atk. kam.), Tim Frazieris 14, Donte DiVincenzo ir Malcolmas Brogdonas po 12, Shabazzas Muhammadas ir Patas Canughtonas po 10, Johnas Hensonas 8 (5 atk. kam.).