Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Skaudų pralaimėjimą Europos taurėje patyrė Roko Giedraičio vedama Berlyno ALBA (1-1) komanda. Lietuvis buvo naudingiausias savo ekipoje, kuri išvykoje 73:75 (21:22, 15:16, 14:18, 23:19) turėjo pripažinti Augusto Limos atstovaujamos Zagrebo „Cedevita“ (1-1) pranašumą.

15
22
10
67%
2/3

Nuo suolo pakilęs Giedraitis žaidė 26 minutes, per kurias pelnė 14 taškų (4/6 dvitaškiai, 1/7 tritaškiai, 3/3 baudos), atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, 1 kartą prasižengė, 2 sykius suklydo bei surinko 21 naudingumo balą.

Perėmęs 5 kamuolius puolėjas užfiksavo naują geriausią asmeninį rezultatą Europos taurėje.

Tuo metu Lima per 26 minutes įsirašė 11 taškų (5/7 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 1/5 baudos), 9 atkovotus kamuolius, 3 blokuotus metimus ir 14 naudingumo balų.

Brazilas trečiajame kėlinyje efektingai nutraukė ALBA ataką, kurios metu Peytonas Siva užmetė kamuolį ore Luke'ui Sikmai, tačiau buvęs žalgirietis sutrukdė jam pelnyti taškus.

„Cedevita“: Vitoras Benite 17 (6/14 metimai), Justinas Cobbsas 15 (10 rez. perd.), Filipas Kruslinas ir Augusto Lima (9 atk. kam.) – po 11.

ALBA: Rokas Giedraitis 14 (8 atk. kam.), Martinas Hermannssonas ir Peytonas Siva (6 kld.) – po 11.

2018-10-11 06:38