Nuotr.: FIBA.com
Nuotr. FIBA.com

Siautėjęs Bambergo „Brose“ (0-1) vedlys Tyrese'as Rice'as surinko 33 taškus, bet galingą jo pasirodymą nustelbė Fuenlabrados „Montakit“ (1-0) gynėjo Francisco Cruzo metimas iš fantastikos srities.

19
22
10
69%
9/13

Likus žaisti 2,2 sekundės, meksikietis priėmė kamuolį gerokai už tritaškio linijos ir iš karto paleido krepšio link – kamuolys aidint sirenai skrodė tinklelį bei išplėšė Ispanijos ekipai pergalę išvykoje 89:88 (23:19, 21:25, 19:15, 26:29).

Rice'as per 30 minučių pataikė 5/8 dvitaškių, 4/6 tritaškių, 11/13 baudų, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo ir įsirašė 35 naudingumo balus.

„Brose“ gretose rungtyniautis lietuvis Arnoldas Kulboka aikštėje praleido 8 minutes, per kurias prametė dvitaškį ir tritaškį, atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir 2 kartus suklydo.

Mačo herojumi tapęs Cruzas pelnė 22 taškus (5/9 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 3/6 baudos), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 4 kamuolius, 1 kartą prasižengė bei 4 sykius suklydo.

„Brose“: Tyrese'as Rice'as 33 (8 rez. perd.), Augustine'as Rubitas 16 (9 atk. kam.), Nikos Zisis 10.

„Montakit“: Francisco Cruzas 22, Talibas Zanna 19 (10 atk. kam.), Christianas Eyenga 12.

2018-10-11 02:10
Kristolas
Nes bijo zodi pasakyt, issikovoti tas minutes. Ne pirmas lietuvis, kuris laiko save "komandinio stiliaus zaideju", ir visa karjera prasedi uzmirstas ant suolo.
2018-10-11 00:09