Nuotr.: Sputnik – Scanpix
Nuotr. Sputnik – Scanpix

Vilniaus „Rytas“ Europos taurėje patyrė pirmąją nesėkmę, kuomet 73:86 nusileido Kazanės UNIKS klubui, o vyriausiasis sostinės ekipos treneris Dainius Adomaitis po pralaimėjimo pripažino klaidas gynyboje prieš varžovų snaiperį Maksimą Šeleketo.

„UNIKS yra labai patyrusi komanda ir jie greitai susirinko lengvus taškus. Gynyboje žaidėme gerai, tačiau tuomet jie pradėjo pelnyti taškus po antrųjų šansų“, – teigė Adomaitis.

„Rizikavome ties kai kuriais žaidėjais, tačiau negali taikyti rizikos ties tritaškio linija stovinčiu Šeleketo. Tritaškiai – jo stiprioji pusė. Jis pataikė 4 iš 4 tolimų metimų ir mes tinkamai nesureagavome, tai buvo klaida“, – tęsė „Ryto“ strategas.

Adomaitis taip pat mintimis sugrįžo į nesėkmingai pradėtą antrąjį kėlinį, kuris galėjo tapti kertine mačo dalimi.

„Manau, jog turėjome labai prastas pirmas dvi minutes antrajame kėlinyje. O kuomet atsilieki 10 ar daugiau taškų, į rungtynes sugrįžti nėra lengva, kuomet žaidžiama su komanda, kuri moka išlaikyti persvarą“, – baigė Adomaitis.

Šeleketo šiose rungtynėse pelnė 15 taškų, pataikė visus keturis mestus tritaškius ir surinko 14 naudingumo balų.

2018-10-11 08:34
kunigas
Pritariu kad Girdzius su Butkeviciumi prastai atrodo.Sirvydis tai malacius,nosi nusluoste visiems,o kitiems tik geda.Gynyba tai ryto silpnoji vieta dabar. O puolimas irgi neblizga jeigu tritaskiai neina.Reiketu pradet mokytis nuo kamuolio persivarymo per aikste (Girdziunui)

--
2018-10-11 00:11
Problema žymiai paprastesnė. Spalio 11 diena sezonai įsibėgėja o komanda iki galo pilnai nesukomplektuota čia gyvas anekdotas. Čia klubas ale ieško smaragdinio mesijo kur komandą atves į finalus?? Mažiausiai 2 pirkiniai turi būti padaryti nes priešingu atveju sezonas baigsis jau lapkričio mėnesi. Girdžiūnas Butkevičius tuščios skylės vaikučiai džiaugiasi pasirašę gyvenimo kontraktą ypač kamuolio magas Girdžiūnas. Tikiuosi Adomaitis suvoks kad būtina kaip įmanoma daugiau skirti laiko Sirvydžui bent po 15min LKL. Alkanas įrodyti pergalių o svarbiausia visiems įrodyti norintis jaunuolis geriau nei nuo krepšinio persivalge tinginia. Rytas ole