• „Lakers“ draugiškose rungtynėse 123:113 nugalėjo „Warriors“

• Kyle'o Kuzmos, Brandono Ingramo ir Kentaviouso Caldwello-Pope'o trejetas pelnė 68 taškus
  • Viso labo 18 minučių žaidęs LeBronas spėjo pelnyti 15 taškų ir atkovoti 10 kamuolių

• Ant parketo grįžo Lonzo Ballas

Ne itin stabiliai pasiruošimo sezonui metu rungtyniaujanti Los Andželo „Lakers“ ekipa susikaupė kovoje su NBA čempionais.

Luke'o Waltono treniruojamas Kalifornijos klubas varžovų arenoje „Warrios“ komandą nugalėjo 123:113 (31:34, 30:23, 40:35, 22:21).

„Lakers“ komandai šįkart puikiai veikė Kyle'o Kuzmos, Brandono Ingramo ir Kentaviouso Caldwello-Pope'o trejetas, kuris kartu sudėjus iš viso surinko 68 taškus.

Didžiausia Los Andželo komandos žvaigždė LeBronas Jamesas šįkart ant parketo praleido 18 minučių ir per jam skirtą laiką pasižymėjo pelnydamas 15 taškų (4/6 dvit., 1/2 trit., 4/5 baud. met.), atkovodamas 10 kamuolių ir atlikdamas 5 rezultatyvius perdavimus.

Jamesas šiame mače visus aikčioti vertė, kai antrojo kėlinio pabaigoje su sirena pataikė tolimą tritaškį iš maždaug 12 metrų.

Taip pat šis mačas tapo ir Lonzo Ballo sugrįžimu, kuris vasarą gydėsi kelio traumą. Krepšininkas per 23 minutes pelnė 7 taškus (3/4 dvit., 0/1 trit., 1/2 baud. met.), atkovojo 4 kamuolius, tiek pat perėmė ir dukart rezultatyviai atidavė perdavimą.

Tuo metu „Warriors“ gretose labiausiai išsiskyrė Stephenas Curry. Gynėjas per 26 minutes pelnė 23 taškus (4/8 dvit., 2/3 trit., 9/9 baud. met.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Warriors“: Stephenas Curry 23, Klay Thompsonas 20, Kevinas Durantas 18, Alfonzo McKinnie 10.

„Lakers“: Brandonas Ingramas 26, Kyle'as Kuzma 22, Kentaviousas Caldwellas-Pope'as 20, LeBronas Jamesas 15 (10 atk. kam., 18 min.), Lance'as Stephensonas 12.

LeBrono metimas:

2018-10-12 23:04
Kazkas
Chaltura tu turetum aikcioti nes tu net 7 nesugebi :D
2018-10-11 12:49
Bet koks džiaugsmas pas Lakers žaidėjus,lyg čempionais būtų tapę.Draugiškose tik ir galės pasidžiaugt,nes reg.sez.GSW juos tiesiog suvalgys.

--
2018-10-11 12:15
Prasideda, laimejo draugiskas ir Lakers puolimo masina :D Bandwagon lenda y pavirsiu, tuoj apie zieda prades spangt :D
2018-10-11 10:05
Chaltura
Cia tai bent. Profas imete is 12 metru. Wow. Tikrai sunku patiketi.

--
2018-10-11 09:56
Expert
Kai suvalgė karius... net neturėjo ką priešpastatyt Lakers puolimo mašinai... žiaurus vaizdelis...
2018-10-11 08:39