• Mattas Lojeski pelnė 20 taškų, iš kurių 9 – ketvirtajame kėlinyje

• Lukas Lekavičius žaidė kiek daugiau nei tris minutes ir taškų nepelnė, tačiau atliko 2 rezultatyvius perdavimus

• Nickas Calathes šiame mače atliko 14 rezultatyvių perdavimų

• Pralaimėtojų gretose sėkmingai žaidė naujokas Scottie Wilbekinas, pelnęs 24 taškus ir surinkęs 24 naudingumo balus

Mattas Lojeski per ketvirtąjį kėlinį pelnė kiek mažiau nei pusę savo taškų, o jo vedamas Atėnų „Panathinaikos“ (1-0) namuose 89:84 (26:24, 20:21, 24:22, 19:17) palaužė Tel Avivo „Maccabi“ (0-1) ekipą.

20
22
86%
6/7
5

Prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui šeimininkai pirmavo 70:67, o tuomet Lojeski pelnė du taškus, tritaškį pridėjo DeShaunas Thomasas ir „Panathinaikos“ atitrūko 7 taškų persvara (75:68).

Sėkmingą Atėnų ekipos atkarpą pratęsė Nikos Pappas ir Stephane‘as Lasme, kurie įmetė po du taškus, o Lojeski pelnė taškus su pražanga ir kėlinio viduryje „Pao“ persvara tapo dviženklė – 82:71.

„Maccabi“ rungtynėse išlaikyti bandė Michaelas Rollas, po kurio tolimų metimų svečių deficitas aptirpo iki 5 taškų (82:87), tačiau laiko pritrūkęs Izraelio klubas nebeišsikapstė. Graikijos klubo pergalę įtvirtino to paties Lojeski baudos metimas.

Lukas Lekavičius aikštelėje praleido tik kiek daugiau nei 3 minutes ir per suteiktą laiką taškų nepelnė, tačiau atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 2 naudingumo balus.

„Panathinaikos“: Mattas Lojeski 20 (6/7 dvit., 2/3 dvit.), Keithas Langfordas 13 (5/7 dvit.), Thanasis Antetokounmpo 10 (3/3 dvit.), Nickas Calathes 8 (2/8 dvit., 1/5 trit.,  14 rez. perd.).

„Maccabi“: Scottie Wilbekinas 24 (3/5 dvit., 5/8 trit., 8 rez. perd., 24 naud. bal.), Michaelas Rollas 15 (6/8 dvit.), Tarikas Blackas 14 (6/7 dvit.), Angelo Caloiaro 11 (3/4 dvit.).

Scottie Wilbekino pasirodymas:

Matto Lojeski epizodai:

Nicko Calatheso pasirodymas:

2018-10-12 00:14
Lukas EL atrodo vėl tik statistas bus,o gaila.Jau rinktinėj parodė,kad gali puolime blizgėti,bet Pascualis pasitiki labiau patyrusiu Calathesu.O Wilbekinas įrodinėja,kad pasiruošęs tapti vienu geriausių EL žaidėjų ir bus ryškus Maccabi lyderis.