Eurolygos B grupės viršūnėje toliau išlieka Malagos „Unicaja“ komanda, trečiadienį savo aikštėje 89:70 (24:20, 20:17, 24:17, 21:16) įveikusi Milano „Armani Jeans“. Tai buvo tryliktoji iš eilės Malagos ekipos pergalė namų arenoje.

Šeimininkai atitrūko po ilgosios pertraukos, kai spurtavę 13:0 įgijo 19 taškų pranašumą (60:41). Ketvirtajame kėlinyje skirtumas pirmąkart perkopė ir 20 taškų ribą (79:59). Tada „Unicaja“ treneris Sergio Scariolo nusprendė visus startinio penketo krepšininkus pasodinti ant suolelio ir leisti pasireikšti kitiems krepšininkams.

Milano komandoje 8 minutes žaidęs Mindaugas Katelynas pelnė 3 taškus (0/2 dvitaškių, 1/2 tritaškių), atkovojo 7 kamuolius ir 2 kartus prasižengė.

„Unicaja“: Berni Rodriguezas 16 taškų, Jiri Welschas 14, Carlosas Cabezas 12 (7 rez. perd.), Germanas Gabrielis 10 (8 atk. kam., 5 rez. perd.).

„Armani Jeans“: Dušanas Vukčevičius 19, Ansu Sesay 16 (8 atk. kam.), Travisas Watsonas 11.

Atrinkti (0) Visi (6)
darek
lengvai iveike
2008-12-26
jokios sensacijos cia nera
2008-01-03
to Morzikei: abejoju ar viskas vyko pagal tavo scenariju :)
2008-01-03
+1
ka gi, manau, tures Rytas ir Unicaja po tiek pat pergaliu. tas gerai, kad Rytui uztenka laimeti pries Unicaja trimis taskais, kad uzimtu aukstesne vieta. o Katelynas tikrai neblogai pasirode - tiktai idomu, kiek kamuoliu atkovojo puolime, kiek gynyboje (galbut atkovojo po draugo metimo, nepataike, atkovojo, nepataike vel, atkovojo, mete tritaski, nepataike, atkovojo, mete tritaski ir pataike - 4 atk.k. per 1 ataka)