Aštuntąją pergalę Eurolygos turnyro C grupėje šventė Barselonos krepšininkai, išvykoje po atkaklios kovos 89:79 (21:20, 16:21, 25:15, 27:23) palaužę Roanės „Chorale“ ekipą.

Nors dažnai klydusių katalonų žaidimas pirmoje rungtynių dalyje ir pirmosiomis trečiojo kėlinio minutėmis buksavo, jie sugebėjo palaužti Prancūzijos ekipą, kuri patyrė septintąją nesėkmę per dešimt Eurolygos turų. Lemiamais momentais nedrebėjo nuo atsarginių žaidėjų suolelio mačą pradėjusių Rogerio Grimau ir Jaka Lakovičiaus rankos - jie pataikė po 3 tolimus metimus iš 4.

Pirmoje susitikimo dalyje „Barcelona“ ekipai koją kišo milžiniškas klaidų skaičius – dar nesibaigus antrajam ketvirčiui sėkmingai 12 varžovų klaidų išnaudoję „Chorale“ krepšininkai įgijo 5 taškų persvarą (35:30).

Vis dėlto antroje rungtynių dalyje katalonams pavyko sumažinti prarastų kamuolių skaičių ir tai netrukus davė apčiuopiamos naudos – baigiantis trečiajam ketvirčiui po Grimau taiklaus šūvio iš toli „Barcelona“ persvara pasiekė 6 taškus (62:56).

Nors ketvirtajame kėlinyje po „Chorale“ spurto 8:1 prancūzai sumažino skirtumą iki minimumo (66:67), Lakovičiaus ir Grimau šūviai iš toli padėjo svečiams susigražinti pranašumą ir išlaikyti jį iki mačo pabaigos.

„Chorale“: Marcas Salyersas 30 (11 atk. kam.), Pape Badiene 13, Williamsas Solimanas 13, Adamas Hessas 12.

„Barcelona“: Jaka Lakovičius 19, Jordi Triasas 17 (13 atk. kam., 6 kld.), Mario Kasunas 14 (8 atk. kam.), Rogeris Grimau 13, Gianluca Basile 12, Ersanas Ilyasova 10.