Nuotr. Fotodiena.lt/J.Elinskas
  • Vilniaus „Perlas“ išvykoje 84:76 nugalėjo Mažeikių „Erelius“

• Karolis Giedraitis pelnė 36 taškus, realizavo 12 dvitaškių iš 17 ir surinko 34 naudingumo balus

• Pralaimėtojų gretose išsiskyrė Calebas Davisas, įmetęs 23 taškus

Karolis Giedraitis sužaidė karjeros rungtynes, o jo vedamas Vilniaus „Perlas“ (2-1) Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) išvykos rungtynėse 84:76 (25:20, 27:18, 18:20, 14:18) pranoko Mažeikių „Erelių“ (1-2) krepšininkus.

K. Giedraitis per 32 minutes pelnė 36 taškus (12/17 dvitaškių, 3/6 tritaškių, 3/5 baudų metimų), atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 6 kartus suklydo, išprovokavo 7 pražangas ir surinko 34 naudingumo balus.

Svečiai rungtynių iniciatyvą perėmė antrajame kėlinyje. Tadas Vaičiūnas pelnė 3 taškus paeiliui, Simas Jarumbauskas surinko 6, o šio dueto vedami vilniečiai spurtavo 9:0 ir susikrovė dviženklį pranašumą (43:30).

Po šios atkarpos rungtynėse įsivyravo apylygus žaidimas ir atstumas tarp komandų išliko panašus. „Ereliai“ ketvirtojo kėlinio viduryje sumažino savo deficitą iki 7 taškų (69:76), tačiau drausmingai susitikimą užbaigę vilniečiai daugiau priartėti nebeleido ir įsirašė antrąją pergalę.

„Ereliai“: Calebas Davisas 23 (4/10 dvit., 3/7 trit.), Kostas Jonuška 14 (3/5 dvit., 1/5 trit., 8 atk. kam.), Darius Griškėnas (5/9 dvit., 8 atk. kam.) ir Haroldas Saprykinas (0/3 dvit., 3/10 trit.) po 11.

„Perlas“: Karolis Giedraitis 36 (12/17 dvit., 3/6 trit., 34 naud. bal.), Simas Jarumbauskas 13 (4/5 dvit.), Tadas Vaičiūnas 10 (2/4 trit., 5 atk. kam.).

2018-10-12 21:05