Nuotr. Lapresse – Scanpix
  • Milano „AX Armani Exchange“ išvykoje 82:71 nugalėjo Podgoricos „Budučnost“

• Nugalėtojams Artūras Gudaitis pelnė 11 taškų ir surinko 17 naudingumo balų

• Mindaugas Kuzminskas pridėjo 12 taškų ir 12 naudingumo balų

Pergalingai naująjį Eurolygos sezoną pradėjo lietuviškoji Milano „AX Armani Exchange“ (1-0) ekipą. Simone Pianigiani auklėtiniai išvykoje 82:71 (22:11, 20:20, 15:20, 25:20) pranoko turnyro debiutantus Podgoricos „Budučnost“ (0-1).

14
21
5
60%
3/5

Nugalėtojams Artūras Gudaitis pelnė 11 taškų (3/5 dvitaškių, 5/8 baudų metimų), atkovojo 5 ir 1 kamuolį, blokavo du metimus, išprovokavo 5 pražangas bei surinko 17 naudingumo balų.

Mindaugas Kuzminskas pridėjo 12 taškų (6/8 dvitaškių, 0/2 tritaškių), 5 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo ir rungtynes baigė su 12 naudingumo balų.

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui, Italijos klubas pirmavo 57:51, tačiau tuomet du taškus pelnė Vladimiras Micovas, po tritaškį atseikėjo Amadeo Della Valle bei Nemanja Nedovičius ir svečiai truktelėjo į priekį – 65:51.

Vis tik ginklų nesudėję šeimininkai grąžino intrigą. Iki susitikimo pabaigos likus kiek daugiau nei 3 minutėms, Edwinas Jacksonas ir Earlas Clarkas pataikė po tritaškį bei savo ekipos deficitą nurėžė iki 3 taškų (71:74).

Milano ekipos kailį išgelbėjo Micovas ir Gudaitis. Serbas iš pradžių pataikė dvitaškį, o lietuvis pridėjo du baudos metimus bei tokiu būdu įtvirtino savo komandos pergalę (78:71).

„Budučnost“: Clarkas Earlas 22 (7/14 dvit., 2/5 trit.), Edwinas Jacksonas 12 (4/4 trit.), Nikola Ivanovičius ir Alenas Omičius po 11.

„AX Armani Exchange“: Vladimiras Micovas 15, Nemanja Nedovičius 14, Mike‘as Jamesas 13, Mindaugas Kuzminskas 12, Artūras Gudaitis 11.

2018-10-12 22:39