Nuotr. Facebook.com
  • Stambulo „Fenerbahče“ namuose 97:72 sutriuškino Las Palmo „Gran Canaria“

• Vesely per 22 minutes pelnė 19 taškų, atkovojo 11 kamuolių ir surinko 34 naudingumo balus

• Svečiai šiame susitikime realizavo viso labo 19 proc. tritaškių (6/31)

Janas Vesely jau pirmame Eurolygos ture pademonstravo itin solidų žaidimą, o jo vedamas Stambulo „Fenerbahče“ (1-0) namuose 97:72 (22:10, 27:25, 26:23, 22:14) sutriuškino turnyre debiutavusį Las Palmo „Gran Canaria“ (0-1) klubą.

19
34
11
100%
5/5

Čekas vos per 22 minutes pelnė 19 taškų (7/8 dvitaškių, 5/5 baudų metimų), atkovojo 11 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo, išprovokavo 4 pražangas ir surinko 34 naudingumo balus.

Mačo baigtis aiški buvo jau po pirmojo kėlinio. Ahmetas Duverioglu surinko 4 taškus paeiliui, po du pridėjo Nicolo Melli ir Luigi Datome, o tokia pradžia išsivystė į spurtą 20:6. Per likusią mačo dalį Željko Obradovičiaus auklėtiniai stabiliai didino pranašumą bei ėjo pergalės link.

Svečiams šiame susitikime itin nesisekė pataikyti iš toli. „Gran Canaria“ krepšininkai realizavo viso labo 6 tolimus metimus iš 31 (19 proc.). Šioje statistikos grafoje neblizgėjo ir „Fenerbahče“, kurie pataikė 35 proc. tritaškių (6/17).

„Fenerbahče“: Janas Vesely 19 (22 min., 7/8 dvit., 11 atk. kam., 34 naud. bal.), Nikola Kaliničius 16 (4/4 dvit., 26 naud. bal.), Luigi Datome (2/3 dvit., 2/3 trit.) ir Joffrey Lauvergne‘as (3/6 dvit.) po 12.

„Gran Canaria“: Christopheris Evansas 13 (3/10 dvit.), Anzejs Pasečniks 12 (6/8 dvit.), Kimas Tillie 9.