• „Panathinaikos“ ir „Aris“ akistatoje teisėjas iš mačo išvarė trenerius Pascualį ir Aggelou

• „Pao“ treneris prisiartino prie „Aris“ specialisto ir liepė liautis arbitro prašyti techninės pražangos Calathesui

• Už tai teisėjas dar pirmojo kėlinio metu abu trenerius išsiuntė į rūbines

• Mačą laimėjo „Panathinaikos“

Graikijos krepšinio lygos rungtynėse tarp Atėnų „Panathinaikos“ ir Salonikų „Aris“ nutiko neeilinė situacija – iš susitikimo buvo išvaryti abiejų ekipų treneriai.

Daugiausia pataiko: Deshaun Thomas

Likus 3 minutėms iki pirmojo kėlinio pabaigos Nickas Calathes iš „Panathinaikos“ buvo nubaustas asmenine pražanga, o už ginčus su teisėju jam buvo skirta ir techninė pražanga.

„Aris“ vairininkas Vangelis Aggelou prašė teisėjo, kad šis nubaustų Calathesą, o tai pastebėjęs „Pao“ treneris Xavi Pascualis prisiartino prie oponentų stratego bei liepė liautis.

Teisėjas nedelsiant abu trenerius išsiuntė į rūbines.

Rungtynes 84:70 laimėjo „Panathinaikos“, o Lukas Lekavičius Atėnų ekipos gretose įmetė 9 taškus (2/4 dvitaškių, 1/1 tritaškių, 2/5 baudų metimų), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį bei kartą suklydo.