• „Pieno žvaigždės“ Kėdainiuose 86:80 įveikė „Nevėžį“

• Pasvaliečiai antrajame ketvirtyje turėjo 19 taškų pranašumą, bet trečiajame kėlinyje „Nevėžis“ persvėrė rezultatą savo naudai

• „Pieno žvaigždžių“ naujokas Yannickas Franke'as per 25 minutes pelnė 11 taškų ir atkovojo 2 kamuolius

• Kėdainių klubas puolime atkovojo 17 kamuolių, bet 14 kartų suklydo, kai Pasvalio komanda prarado 6 kamuolius

Galingai startavusi Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (2-4) komanda dar antrajame kėlinyje buvo priekyje 19 taškų persvara, tačiau antroje mačo dalyje paleido iniciatyvą iš savo rankų ir vos išsigelbėjo Kėdainiuose.

17
27
5
100%
3/3

Gedimino Petrausko auklėtiniai LKL išvykos mače 86:80 (31:13, 22:30, 11:20, 22:17) palaužė charakterį pademonstravusį Kėdainių „Nevėžį“ (1-5) ir įsirašė antrąją pergalę per šešis turus.

Pasvaliečiai pirmąjį kėlinį laimėjo 31:13, o antrojo vidurio po Lance'o Jeterio ir komandoje debiutavusio Yannicko Franke'o taškų pirmavo net 43:24. Tada „Nevėžis“ atsakė atkarpa 10:3 ir prieš ilgąją pertrauką buvo priartėjęs 41:50.

Antroje dvikovos dalyje kėdainiečiai startavo 20:9 ir trečiojo kėlinio pabaigoje persvėrė rezultatą savo naudai – 63:61. Įpusėjus lemiamam ketvirčiui, visiškai laisvas po krepšiu likęs J.C. Fulleris sudrebino „Pieno žvaigždžių“ krepšį dėjimu ir leido Ramūno Cvirkos vadovaujamai ekipai pirmauti 76:72.

Visgi tada „Pieno žvaigždžių“ naujokas Franke'as ir Jeteris surinko po keturis taškus, pasvaliečiai spurtavo 11:0 ir įtvirtino pergalę – 83:76.

Franke'as pirmajame mače Pasvalio ekipos gretose žaidė 25 minutes, pelnė 11 taškų (3/5 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 5/6 baudos), atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 4 pražangas, 3 sykius prasižengė, 2 kartus suklydo ir surinko 7 naudingumo balus.

Naudingiausiai pasirodė Omogbo, per 28 minutes įsirašęs 17 taškų (7/8 dvitaškiai, 3/3 baudos), atkovojęs 4 ir perėmęs 5 kamuolius bei užfiksavęs 27 balų naudingumą.

„Nevėžis“ po pasvaliečių krepšiu sugriebė net 17 kamuolių, kai „Pieno žvaigždės“ turėjo tik 6 antrus šansus. Kėdainiečiams koją kišo klaidos, kurių jie padarė 14, tuo metu svečiai prarado 6 kamuolius.

„Nevėžis“: Chauncey Collinsas 22 (8/14 metimai), J.C. Fulleris 18, Gabrielius Maldūnas 9.

„Pieno žvaigždės“: Emmanuelis Omogbo 17 (5 per. kam.), Lance'as Jeteris 16 (6 rez. perd.), Yannickas Franke'as 11, Ivars Žvigurs 10.

Trenerių komentarai:

2018-10-15 09:39
Kėdainietis
kol treniruos R.CVIRKA nei žingsnio į Kėdainių arena , gana pernai šaipėsė iš krepšinio šiemet vėl tas pats LAUK TĄ PIJOKĄ
2018-10-14 19:06
duobe
Blem... Galvojau kad vel Pasvalys pergale atiduos bet gale neblogai suloše. Labai pergale svarbi psihologiškai PPŽ nes jai šiandien būtu prapile tai galejo visai komanda sugriut komanda. Su Franke tai atrodo kad pataike nes jau pirmas varžybas labai solidžiai suloše ir gala galima sakyti patrauke. Kažkaip jaučiu kad kita savaite Lietkabeli gali pasiimti Pasvalys.