Nuotr.: Fotodiena.lt/J.Elinskas
Nuotr. Fotodiena.lt/J.Elinskas

Pergalingą žygį Italijos pirmenybėse pratęsė Milano „AX Armani Exchange“ (2-0) su lietuviais Artūru Gudaičiu ir Mindaugu Kuzminsku. Tautiečiai pasirodė skirtingai, o Simone Pianigiani auklėtiniai svečiuose 88:79 (22:16, 17:24, 30:24, 19:15) įveikė Bolonijos „Virtus“ (1-1).

Gimimo vieta: Vilnius, Lietuva

Mačą starto penkete pradėjęs Gudaitis per 25 minutes pelnė 14 taškų (6/9 dvitaškiai, 2/4 baudos), atkovojo 11 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, po 3 kartus suklydo ir prasižengė bei surinko 19 naudingumo balų.

Nuo suolo pakilęs Kuzminskas rungtyniavo 13 minučių, pasižymėjo 2 taškais (0/3 dvitaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, po sykį suklydo bei prasižengė ir įsirašė 2 naudingumo balus.

Jam būnant aikštėje Milano komanda dviem taškais daugiau praleido nei pelnė, tuo metu su Gudaičiu aikštelėje „AX Armani Exchange“ surinko 15 taškų daugiau nei varžovai.

„Virtus“: Brianas Qvale'as 18 (12 atk. kam.), Tony Tayloras 15, Kevinas Punteris 14.

„AX Armani Exchange“: Mike'as Jamesas 26, Nemanja Nedovičius 18, Artūras Gudaitis 14 (11 atk. kam.), Christianas Burnsas 12, Vladimiras Micovas 11.

2018-10-15 00:26
Bet tas Jameso ir Nedovičiaus duetas tai įspūdingai atrodo.Pagaliau italai normalią gynėjų grandį turi.Gudaitis kaip visada stabilus,o Kuzia kaip visada banguojantis.