• „Anadolu Efes“ Turkijos čempionato namų mače 75:72 dramatiškai įveikė „Daruššafaka“

• Vasilije Micičius pirmoje susitikimo pusėje surinko 20 iš 28 savo taškų taškų

• Rungtynių pabaigoje buvęs žalgirietis perėmė kamuolį iš varžovų ir nutiesė „Anadolu Efes“ kelią į pergalę

• Žanis Peiners „Daruššafaka“ komandai pelnė 18 taškų ir buvo rezultatyviausias šios ekipos žaidėjas

Įspūdingą pasirodymą Turkijos pirmenybėse surengęs Vasilije Micičius atvedė Stambulo „Anadolu Efes“ (2-0) į dramatišką pergalę. Serbas pelnė trečdalį Ergino Atamano vadovaujamos komandos taškų, kuri namuose 75:72 (20:26, 24:16, 9:18, 22:12) įveikė Stambulo „Daruššafaka“ (0-2) su Žaniu Peineriu priešakyje.

Daugiausia pataiko: James Anderson

Nesulaikomai pirmoje mačo dalyje žaidęs Micičius pelnė 20 iš 28 savo taškų, o tuomet „Anadolu Efes“ pirmavo 44:42. Rungtynėse likus žaisti pustrečios minutės, Peiners pataikė dvitaškį ir padidino „Daruššafaka“ persvarą iki 70:64.

Tada Adrienas Moermanas realizavo abi baudas, Micičius smeigė tritaškį, paskui atliko rezultatyvų perdavimą Krunoslavui Simonui, po kurio dvitaškio šeimininkai persvėrė rezultatą savo naudai – 71:70.

Kitą „Daruššafaka“ ataką Micičius nutraukė perėmęs kamuolį bei greitą išpuolį užbaigė dviem taškais – 73:70. Po minutės pertraukėlės Stantonas Kiddas pataikė dvitaškį ir vėl sumažino svečių atsilikimą – 72:73, tačiau tada Moermanas dar kartą pataikė abu baudų metimus ir įtvirtino „Anadolu Efes“ pergalę – 75:72.

Micičius iš viso aikštėje praleido 33 minutes, per kurias pataikė 6/9 dvitaškių, 3/5 tritaškių, 7/8 baudų, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 pražangas, 2 kartus prasižengė ir prarado 4 kamuolius.

Trečiadienį Micičius kartu Stambulo ekipa savų žiūrovų akivaizdoje Eurolygos mūšyje priims Kauno „Žalgirį“. Dvikovos pradžia – 20 val. Pirmajame šio turnyro ture „Anadolu Efes“ išvykoje 90:71 nugalėjo Miuncheno „Bayern“.

Dvikovą starto penkete pradėjęs Peiners „Daruššafaka“ ekipai pelnė 18 taškų (2/3 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 5/5 baudos), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei 3 kartus suklydo.

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 28, DeShane'as Larkinas 13, Adrienas Moermanas 10 (2/9 metimai, 8 atk. kam.).

„Daruššafaka“: Žanis Peiners 18, Stantonas Kiddas 14, Oguzas Savašas ir Kartalas Ozmizrakas – po 13.