Nuotr.: FIBA.com
Nuotr. FIBA.com

Arnoldo Kulbokos atstovaujama Bambergo „Brose“ (2-0) buvo labai arti antro skaudaus pralaimėjimo per mažiau nei savaitę.

GM: 1

Ainaro Bagatskio vadovaujamas Vokietijos klubas vietiniame fronte namuose 93:91 (17:25, 24:11, 22:17, 15:25, 15:13) tik pratęsimo pabaigoje pranoko Liudvigsburgo „MHP Riesen“ (2-1) ekipą.

Ketvirtajame kėlinyje 10 taškų pranašumą iššvaisčiusi ir pratęsime kovoti turėjusi „Brose“ per didžiąją pridėto laiko atkarpą buvo besivejančios vaidmenyje, tačiau iniciatyvą perėmė prasidėjus paskutinei minutei.

Eliasas Harrisas pelnė du taškus, Tyrese'as Rice'as smeigė tritaškį ir šeimininkai išsiveržė į priekį 92:87. Rice'ui prametus abi baudas, „MHP Riesen“ laimėjo atkarpą 4:0 ir dar bandė kabintis – 91:92, bet dar kartą pražanga sustabdytas buvęs Vilniaus „Ryto“ legionierius realizavo vieną metimą iš dviejų ir finalinė sirena skelbė šeimininkų pergalę – 91:93.

Per pratęsimą tik likus žaisti 4 sekundes aikštėje pasirodęs Kulboka iš viso rungtyniavo 21 minutę, pelnė 8 taškus (1/3 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, po 1 kartą suklydo bei prasižengė.

„Brose“: Augustine'as Rubitas 15 (9 atk. kam.), Tyrese'as Rice'as (3/11 metimai, 8 rez. perd., 6 kld.) ir Patrickas Heckmannas – po 12, Eliasas Harrisas ir Cliffas Alexanderis (8 atk. kam.) – po 11, Stefanas Jelovacas 10 (1/7 metimai).

„MHP Riesen“: Jordanas Crawfordas 24 (8 rez. perd.), Trevoras Mbakwe 15 (15 atk. kam.), Aaronas Bestas ir Adamas Waleskowski – po 10.

Pirmajame FIBA Čempionų lygos ture „Brose“ trečiadienį savo aikštėje 88:89 krito paskutinę sekundę prieš Fuenlabrados „Montakit“, kai aidint sirenai neįtikėtiną tritaškį pataikė Francisco Cruzas.