• „Daruššafaka“ namuose 71:63 įveikė „Budučnost“
  • Tai buvo pirmoji Turkijos klubo pergalė šiame Eurolygos sezone
  • „Budučnost“ per dvejas rungtynes dar pergalės neiškovojo
  • Peineris su 15 taškų buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose

Eurolygos naujokų dvikovoje Stambulo „Daruššafaka“ (1-1) savo aikštėje 71:63 (14:25, 25:10, 14:14, 18:14) įveikė Podgoricos „Budučnost“ (0-2).

7
19
12
2

Pirmoji rungtynių pusė pasižymėjo permaininga kova. Pirmajame kėlinyje šeimininkams pirmaujaunt 14:11 „Budučnost“ spurtavo 14:0 ir užbaigė ketvirtį turėdami solidžią persvarą – 25:14, tačiau „Daruššafaka“ antrąjį kėlinį pradėjo dar solidesniu spurtu 19:0 ir išsiveržė į priekį 33:25.

Prieš lemiamą ketvirtį „Daruššafaka“ turėjo keturių taškų pranašumą (53:49), tačiau įpusėjus ketvirčiui jau buvo besivejančių vaidmenyje – 57:60.

Tuomet savo žodį tarė Žanis Peiners, pelnęs du taškus su pražanga, o likus minutei iki rungtynių pabaigos puikiu reidu į baudos aikštelę įtvirtino šeimininkų persvarą (66:62). Vėliau Podgoricos krepšininkai dar bandė gelbėtis prasižengdami, tačiau galiausiai turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

Buvęs Panevėžio „Lietkabelio“ legionierius iš viso pelnė 15 taškų (5/9 dvit., 1/2 trit., 2/3 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 varžovų pražangas ir rungtynes baigė su 19 naudingumo balų.

„Daruššafaka“: Žanis Peiners 15 (5/9 dvit., 1/2 trit., 2/3 baud., 19 naud. bal.), Stantonas Kiddas 12, Michaelas Ericas 10.

„Budučnost“: Nemanja Gordičius ir Earlas Clarkas po 11, Nikola Ivanovičius 10.