Nuotr.: Sputnik-Scanpix
Nuotr. Sputnik-Scanpix
  • CSKA laimėjo antrą kartą, privertusi antrąsyk suklupti „Maccabi“

• Nugalėtojams Nando De Colo pelnė 27 taškus ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus

Dviejų Eurolygos grandų dvikovoje Maskvos CSKA (2-0) išvykoje 89:86 (24:22, 26:24, 17:22, 22:18) įveikė Tel Avivo „Maccabi“ (0-2) klubą.

27
32
5
4

Išskirtinį pasirodymą CSKA gretose surengė prancūzas Nando De Colo. Gynėjas per 33 minutes pelnė 27 taškus (7/10 dvit., 4/6 trit., 1/1 baud. met.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 4 ir atkovojo 3 kamuolius, taip surinkdamas 32 naudingumo balus.

Po trijų kėlinių „Maccabi“ pirmavo 68:67, tačiau ketvirtajame kėlinyje maskviečiai sugrįžo į rungtynes spurtuodami 15:7 ir išsiveržė į priekį 82:75.

Iki mačo pabaigos likus minutei, komandas skyrė vos 4 taškai (85:81), tačiau pražangą išprovokavęs Willas Clyburnas sumetė abu baudų metimus ir padidino pranašumą iki 6 taškų bei taip nulėmė rungtynių pabaigą (87:81).

„Maccabi“: Angelo Coloiaro 21 (4 atk. kam.), Michaelas Rollas (7 rez. perd.) ir Tarikas Blackas (7 atk. kam.) po 15, Deandre Kane'as 14, Scottie Wilbekinas 10 (5 rez. perd.).

CSKA: Nando De Colo 27 (5 rez. perd., 4 per. kam., 32 naud. bal.), Kyle'as Hinesas 14, Cory Higginsas 13, Willas Clyburnas 11 (10 atk. kam.), Othello Hunteris 10.