Nuotr. fotodiena.lt/J. Auškelis
  • ASVEL namuose 84:63 sutriuškino „Turk Telekom“
  • Kalnietis su 19 taškų buvo rezultatyviausias rungtynių žaidėjas
  • Lietuvis taip pat atliko 8 rezultatyvius perdavimus

Manto Kalniečio atstovaujama Vilerbano ASVEL (2-1) Europos taurės rungtynėse savo aikštėje 84:63 (27:21, 22:15, 13:11, 22:16) įveikė Ankaros „Turk Telekom“ (0-3) klubą.

19
23
86%
6/7
56%
5/9

Lietuvis buvo rezultatyviausias rungtynių žaidėjas, pelnęs 19 taškų (5/9 dvit., 1/5 trit., 6/7 baud.) per 33 minutes. Kalnietis taip pat atliko 8 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 kamuolius, 4 sykius suklydo, išprovokavo 5 varžovų pražangas ir aikštę paliko su 23 naudingumo balais.

ASVEL jau pirmoje rungtynių pusėje įgijo dviženklę persvarą (49:36), o prieš lemiamą ketvirtį turėjo solidų 15 taškų pranašumą – 62:47.

Tiesa, per pirmąsias 3 ketvirtojo kėlinio minutes „Turk Telekom“ spurtavo 10:3 ir sumažino atsilikimą iki 8 taškų (57:65). Vis dėlto arčiau priartėti svečiams iš Turkijos prie Vilerbano klubo nepavyko ir šeimininkai šventė užtikrintą pergalę.

ASVEL: Mantas Kalnietis 19 (5/9 dvit., 1/5 trit., 6/7 baud., 8 rez. perd.), A.J. Slaughteris 16, Amine'as Noua 13 (8atk. kam.), Charlesas Kahudi 12.

„Turk Telekom“: T.J. Campbellas 14, Stevenas Landesbergas 12, Vladimiras Štimacas 11, Kenny Gabrielis 10 (11 atk. kam.).