• Milano komanda pirmąjį kėlinį laimėjo 28:13, bet vėliau paleido iniciatyvą

• Artūras Gudaitis pelnė 13 taškų ir atkovojo 3 kamuolius

• Mindaugas Kuzminskas surinko 2 taškus bei sugriebė 1 kamuolį

• Mike'as Jamesas išmetė 13 tritaškių, iš kurių tikslą pasiekė 4

Daugiau nei dvigubai pirmąjį kėlinį laimėjusi Milano „AX Armani Exchange“ (1-1) komanda pateikė rimtą pareiškimą pergalei prieš Madrido „Real“ (2-0) ekipą, tačiau Italijos klubas nesugebėjo atsilaikyti.

25
33
11
67%
6/9

Artūro Gudaičio ir Mindaugo Kuzminsko atstovaujamas klubas namų rungtynėse 85:91 (28:13, 22:28, 14:26, 21:24) apmaudžiai nusileido Eurolygos čempionams.

Galingai startavusi „AX Armani Exchange“ po pirmųjų dešimties minučių buvo priekyje 28:13, tačiau dar prieš ilgąją pertrauką svečiai sumažino savo atsilikimą iki vienženklio skaičiaus – 41:50.

Ketvirtajame kėlinyje Rudy Fernandezui smeigus tritaškį, „Real“ atitrūko per keturis taškus – 70:66, tačiau tada italai laimėjo atkarpą 7:2 ir persvėrė rezultatą savo naudai – 73:72. Visgi kitoje atakoje Facundo Campazzo atsakė dvitaškiu ir greitai vėl leido „Real“ pirmauti – 74:73.

Mike'ui Jamesui pataikius ketvirtąjį savo tritaškį, Milano klubas dar laikėsi rungtynėse – 80:81, o Gabrielui Deckui prametus iš toli, šeimininkai netgi turėjo du šansus vėl išsiveržti į priekį, tačiau 13-ąjį metimą iš tritaškio zonos paleidęs Jamesas ir visiškai laisvas krepšį atakavęs Vladimiras Micovas buvo netikslūs.

Facundo Campazzo pasinaudojo puolime atkovotu kamuoliu ir smeigė tritaškį – 84:80, po minutės pertraukėlės Jameso prasiveržimas baigėsi netaikliu metimu, o pražanga sustabdytas Anthony Randolphas realizavo abi baudas ir leido „Real“ nutolti – 86:80.

Gudaitis per 19 minučių pelnė 13 taškų (4/8 dvitaškiai, 5/5 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus prasižengė, išprovokavo 3 pražangas ir surinko 14 naudingumo balų.

Gimimo vieta: Klaipėda, Lietuva

Tuo metu Kuzminskas rungtyniavo 11 minučių, pasižymėjo 2 taškais (0/1 tritaškiai, 2/4 baudos), atkovojo 1 kamuolį, blokavo 1 metimą bei įsirašė 1 naudingumo balą.

Jamesas iš viso išmetė 20 metimų, iš kurių pataikė 7 – 3/7 dvitaškių ir 4/13 tritaškių. Gynėjas taip pat dar atliko 7 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 4 kamuolius bei surinko 17 naudingumo balų.

„AX Armani Exchange“: Mike'as Jamesas 21 (7/20 metimai, 7 rez. perd.), Vladimiras Micovas 20 (7/13 metimai), Artūras Gudaitis 13.

„Real“: Anthony Randolphas 25 (11 atk. kam.), Facundo Campazzo 21, Walteris Tavaresas (7 atk. kam.) ir Jaycee Carrollas (3/12 metimai) – po 12, Rudy Fernandezas 10.