• „Olympiakos“ 85:80 įveikė „Baskonia“ ir Eurolygoje iškovojo antrąją pergalę svečiuose

• Pirėjo klubas trečiajame kėlinyje pirmavo 19 taškų, tačiau baskus prisileido iki 2 taškų

• Milutinovas pelnė 23 taškus (9/13 dvit.) ir atkovojo 11 kamuolių

• Toupane'as pelnė 11 taškų ir pataikė visus 3 tritaškius

Pirėjo „Olympiakos“ (2-0) komanda Eurolygoje iškovojo antrąją pergalę išvykoje. Šįkart Davido Blatto treniruojamas klubas Vitorijoje 85:80 (27:19, 23:20, 17:13, 18:28) įveikė vietos „Baskonia“ (1-1).

23
33
83%
5/6
11

Trečiajame kėlinyje „Olympiakos“ įgijo rekordinę 19 taškų persvara (66:47), tačiau mačo pabaigoje leido baskams priartėti iki 2 taškų.

Tuomet Graikijos klubas spurtavo 8:2 ir nutolo iki 8 taškų (81:73). Galiausiai paskutinę minutę Vitorijos krepšininkai dukart priartėjo iki 3 taškų skirtumo, tačiau „Olympiakos“ ištempė du dvitaškius pataikęs Nikola Milutinovas, kuris su 23 taškais tapo rezultatyviausiu mačo žaidėju.

Pirėjo komandoje buvęs Kauno „Žalgirio“ legionierius Axelis Toupane’as per 23 minutes įmetė 11 taškų (1/2 dvit., 3/3 trit.), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 17 naudingumo balų.

„Baskonia“: Tornikė Šengelija 21, Jaysonas Grangeris 17 (4/5 trit.), Vincentas Poirier 10 (9 atk. kam.), Darrunas Hilliardas 8.

„Olympiakos“: Nikola Milutinovas 23 (9/13 dvit., 11 atk. kam.), Vassilis Spanoulis (8 rez. perd.), Axelis Toupane’as (3/3 trit.) ir Nigelis Williamsas-Gossas po 11, Janis Strelnieks 10.