Nuotr. Sputnik – Scanpix
  • CSKA namų rungtynėse 79:75 įveikė „Daruššafaka“ ir laimėjo trečiąkart paeiliui

• Maskvos komanda ketvirtajame kėlinyje pirmavo 14 taškų persvara, bet „Daruššafaka“ spurtavo ir grįžo į rungtynes

• CSKA po „Daruššafaka“ krepšiu sugriebė 17 kamuolių

Rungtynių pabaigoje dviženklę persvarą išbarščiusi Maskvos CSKA (3-0) komanda dvigubą Eurolygos savaitę užbaigė be nuostolių. Po varžovų krepšiu dominavę Dimitrio Itoudžio auklėtiniai 79:75 (19:17, 12:21, 26:10, 23:27) savo aikštėje pranoko Stambulo „Daruššafaka“ (1-2).

13
21
100%
4/4
8

Po pirmosios mačo dalies septynių taškų deficitą turėjusi CSKA rungtynes perlaužė trečiajame kėlinyje, kada spurtavo 16:4 ir persvėrė rezultatą savo naudai – 51:46.

Lemiamame ketvirtyje įgijusi dviženklę persvarą, Maskvos komanda vienu metu pirmavo rekordine 14 taškų persvara – 68:54, tačiau „Daruššafaka“ krepšininkai rankų nenuleido.

Svečiai smogė Rusijos klubui laimėta atkarpa 11:2 ir sugrąžino intrigą šiame mūšyje – 65:70.

Prasidėjus paskutinei rungtynių minutei, Michaelas Eircas pataikė dvitaškį ir „Daruššafaka“ priartėjo per keturis taškus – 74:78. Kitoje atakoje Nando De Colo prametė ketvirtą savo tritaškį ir Turkijos klubui sužibo viltis dar labiau sumažinti atsilikimą, bet tuomet kvailai puolime suklydo Ray McCallumas.

Priimdamas kamuolį, įžaidėjas ranka nusistūmė De Colo ir taip užsidirbo penktąją pražangą. Priverstinai pražanga sustabdytas Cory Higginsas realizavo abi baudas bei įtvirtino trečiąją CSKA pergalę – 80:74.

CSKA kovą dėl kamuolių pralaimėjo 37-38, tačiau puolime susikūrė net 17 antrų šansų.

CSKA: Cory Higginsas 14, Nikita Kurbanovas 13 (8 atk. kam.), Sergio Rodriguezas 11, Nando De Colo 10 (3/11 metimai).

„Daruššafaka“: Michaelas Ericas (11 atk. kam.) ir Stantonas Kiddas (1/6 trit.) – po 15, Ray McCallumas 14 (7 atk. kam.), Žanis Peiners ir Markelas Brownas – po 9.

2018-10-19 04:18