Nuotr.: „BasketNews.lt“/V.Mikaitis
Nuotr. „BasketNews.lt“/V.Mikaitis
  • „Pao“ savų žiūrovų akivaizdoje 102:87 susitvarkė su Eurolygos debiutantais

• Lekavičiui esant aikštėje, Atėnų klubas dominavo ir dar prieš ilgąją pertrauką pirmavo 50:34

• Lietuvis per 23 minutes pelnė 16 taškų (6/7 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 4/4 baudos), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas, 4 kartus suklydo ir surinko 17 naudingumo balų

Gavusi niuksą Miunchene, Atėnų „Panathinaikos“ (2-1) komanda išliejo pyktį sugrįžusi į savo aikštę. Luko Lekavičiaus atstovaujamas klubas antrose Eurolygos savaitės rungtynėse 102:87 (21:14, 29:22, 24:19, 28:32) sutriuškino Las Palmo „Herbalife Gran Canaria“ (1-3).

15
25
100%
6/6
7

Antroje pirmojo kėlinio pusėje į aikštelę žengus Lekavičiui, rezultatas buvo lygus, bet tada „Panathinaikos“ ketvirtį užbaigė atkarpa 7:2 ir išsiveržė į priekį – 21:14.

Svečiams atsakius penkiais taškais paeiliui, iniciatyvos ėmęsis lietuvis surinko keturis taškus iš eilės, tiek pat nuo savęs pridėjo DeShaunas Thomasas bei „Pao“ vėl atitrūko – 29:21.

Dar labiau savo pranašumą šeimininkai padidino surinkę devynis taškus be atsako, iš kurių trys priklausė du taškus su pražanga pelniusiam Lekavičiui – 42:27. Pirmąjį savo išėjimą Lietuvos rinktinės įžaidėjas užbaigė ketvirtu taikliu dvitaškiu iš tiek bandymų, kuris padidino „Pao“ persvarą iki 16 taškų (50:34).

Trečiąjį kėlinį ant suolo praleidęs Lekavičius Xavi Pascualio buvo pakeltas ketvirtajame ketvirtyje, kuriame dar pataikė 2/3 dvitaškių, 3/3 baudų, prametė du tritaškius ir į savo kraitį pridėjo dar 7 taškus, o iš viso pelnė 16.

Per 23 minučių Lekavičius taip pat dar atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas, sykį prasižengė, 4 kartus suklydo bei surinko 17 naudingumo balų. Pagal pastarąjį rezultatą jis buvo trečias „Pao“ gretose.

Pirmajame savaitės mače „Panathinaikos“ 79:80 krito prieš „Bayern“ ir patyrė pirmąją nesėkmę.

„Panathinaikos“: Keithas Langfordas (8/11 dvit.) ir Lukas Lekavičius – po 16, Ioannis Papapetrou 15, Nikos Pappas 13, DeShaunas Thomasas 12.

„Gran Canaria Herbalife“: Chrisas Evansas ir Marcusas Erikssonas (5/8 trit.) – po 15, Clevinas Hannah 12, Luke'as Fischeris – po 10.

2018-10-18 23:33