Nuotr. Fotodiena.lt/J.Elinskas
  • „Barcelona“ namų rungtynėse 83:73 pranoko „Bayern“ ir iškovojo pirmąją pergalę

• Kevinas Pangosas pelnė 12 taškų, iš kurių 9 surinko per pirmąsias 6 mačo minutes

• Ispanijos ekipa po varžovų krepšiu atkovojo 14 kamuolių, kai „Bayern“ tik 2

Puikiai rungtynes pradėjęs Kevinas Pangosas inicijavo „Barcelonos“ (1-2) spurtą dvikovos pradžioje bei rungtynių kontrolę paėmęs Ispanijos klubas Eurolygoje pasiekė pirmąją pergalę. Svetislavo Pešičiaus treniruojama ekipa savo aikštėje 83:73 (26:17, 18:19, 21:18, 18:19) įveikė Miuncheno „Bayern“ (1-2).

18
25
5
5

Be klaidų pirmajame kėlinyje krepšį atakavęs Pangosas per pirmąsias 6 minutes surinko 9 taškus, o 24:8 atkarpą laimėjusi „Barca“ iš karto smogė „Bayern“.

Visas rungtynes atstumą nuo varžovų laikiusi „Barca“ ketvirtajame ketvirtyje turėjo 7 taškų pranašumą – 76:69, o bavarai tuomet gavo šansą dar labiau sumažinti savo atsilikimą, tačiau Devinas Bookeris prametė abi baudas.

Kitoje aikštės pusėje Kyle'as Kuricas iš karto atsakė tritaškiu ir šeimininkai vėl įgijo dviženklę persvarą – 79:69.

Prasidėjus paskutinei minutei, pražanga sustabdytas Ante Tomičius prametė abi baudas, tačiau kamuolį puolime sugriebė Jaka Blažičius. Jį priėmęs Pangosas išprovokavo pražangą, realizavo du metimus ir padėjo tašką rungtynėse – 83:73.

Pangosas rungtyniavo 26 minutes, per kurias iš viso pelnė 12 taškų (3/4 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 3/4 baudos), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 kamuolius, išprovokavo 7 pražangas, 3 kartus prasižengė, prarado 4 kamuolius ir surinko 16 naudingumo balų.

Triuškinamai kovą dėl kamuolių laimėjusi „Barca“ puolime sugriebė 14 kamuolių, tuo metu svečiai vos 2.

„Barcelona“: Ante Tomičius 18 (8/11 metimai, 5 atk. kam., 5 rez. perd.), Chrisas Singletonas 15, Kevinas Pangosas 12, Jaka Blažičius 11, Pierrie'as Oriola 10.

„Bayern“: Maodo Lo 16, Vladimiras Lučičius 12, Danilo Barthelas 11.

2018-10-19 02:56