• Tai buvo jau šeštasis iš eilės LeBrono pralaimėjimas Portlande
  • „Lakers“ pirmoje rungtynių pusėje prametė visus 12 savo mestų tritaškių

• LeBronas pelnė 13 taškų per pirmąjį kėlinį, o tai yra jo asmeninis rekordas atidarymo rungtynėse

• Tai buvo jau 18-a „Trail Blazers“ pergalė iš eilės namuose atidarymo rungtynėse

LeBronas Jamesas surinko dvigubą dublį, tačiau jo era Los Andželo „Lakers“ (0-1) gretose prasidėjo pralaimėjimu. Los Andželo klubas NBA mače Portlande 119:128 (31:34, 32:31, 28:28, 28:35) turėjo pripažinti vietos „Trail Blazers“ (1-0) pranašumą.

28
25
100%
8/8
29%
2/7

Tai buvo jau 18-a „Trail Blazers“ pergalė iš eilės per atidarymo rungtynes namuose, o tai yra ilgiausia serija visoje NBA.

Mačo lūžis įvyko ketvirtajame kėlinyje. „Lakers“ po trijų kėlinių atsilikinėjo vos dviems taškais (91:93), tačiau šeimininkai galingai pradėjo lemiamą ketvirtį ir po C.J. McCollumo tritaškio likus 5 minutėms įgijo dviženklę persvarą (114:104).

Pirmąsias oficialias rungtynes su „Lakers“ marškinėliais žaidęs Jamesas per 36 minutes pelnė 26 taškus (8/11 dvit., 0/4 trit., 8/9 baud.) atkovojo 12 kamuolių ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

LeBronas per pirmąjį kėlinį pelnė 13 taškų, o tai yra jo asmeninis rekordas per atidarymo rungtynes. Anksčiau geriausias rezultatas buvo 12 taškų, kuriuos jis pelnė debiutuodamas NBA 2003 metais.

„Viskas nevyksta taip greitai. Užtrunka laiko, kol atsiranda tokia chemija, ka gali net ir užmerkęs akis žinoti, kur yra tavo komandos draugas“, – apie komandos tobulėjimą sakė Jamesas.

Pirmieji LeBrono taškai:

Nugalėtojų gretose puikiai pasirodė lietuvių kilmės Nickas Stauskas, kuris surinko 24 taškus (5/8 trit.) per 27 minutes.

„Vyrukas tikrai gali pataikyti, mes tai jau matėme treniruotėse. Esu labai laimingas, kad jis naujoje komandoje taip pradėjo sezoną“, – apie Stauską pasisakė treneris Terry Stottsas.

„Lakers“ pirmoje rungtynių pusėje prametė visus 12 savo mestų tritaškių, o paskutinį kartą tokį prastą pataikymą iš toli užfiksavo 2016 metų dvikovoje prieš Naujojo Orleano „Pelicans“.

Daugiausia pataiko: Nik Stauskas

Tai buvo jau šeštasis iš eiles LeBrono pralaimėjimas Portlande.

LeBrono žaidimo epizodai:

„Blazers“: Damianas Lillardas 28, Nickas Stauskas 24, C.J. McCollumas 21.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 26 (12 atk. kam., 6 rez. perd.), Joshas Hartas 20, Brandonas Ingramas 16, Kyle'as Kuzma 15.

2018-10-19 17:28
Kazkas
Kevalas gerai butu
2018-10-19 15:12
Galvojau,kad tik per draugiškas taip prastai Lakers ginsis.Bet pasirodo ir sezone ne ką geriau.Įdomu,kad Laymanar PTB starte pradėjo,Stauskas parodė,kad neveltui yra puikus snaiperis.O Bronius kaip visada-vienas bando kažką daryt,bet kiti nepadeda.