Nuotr.: Sputnik-Scanpix
Nuotr. Sputnik-Scanpix

Mačo didvyriu tapęs Dogušas Balbay išplėšė įspūdingą Stambulo „Anadolu Efes“ (2-1) pergalę. Ergino Atamano auklėtiniai svečiuose 85:84 (18:21, 27:16, 22:18, 18:29) palaužė Maskvos srities „Chimki“ (0-3) klubą.

26
30
56%
5/9
83%
10/12

Iki rungtynių pabaigos likus mažiau nei minutei, komandos kurį laiką nepelnė taškų ir mačas persikėlė į baudų mėtymo konkursą. Tony Crockeris realizavo savąsias, tačiau Rodrigue‘as Beaubois ir Aleksejus Švedas pataikė tik po vieną (81:78).

Vis tik to paties Crockerio nervai neatlaikė ir jis prametė vieną baudą, o tuomet išmušė Dogušo Balbay valanda. Gynėjas persivarė kamuolį į „Chimki“ aikštelės pusę ir paleido bombą iš 10-ies metrų, kuri skrodė tinklelį ir taip nulėmė Turkijos klubo pergalę.

Prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui, „Anadolu Efes“ turėjo dviženklį pranašumą (67:55), tačiau tuomet Aleksejus Švedas per pirmąsias 3 ketvirtojo kėlinio minutes smeigė tris tritaškius ir rezultatą išlygino – 69:69.

Po tokio galingo „Chimki“ spurto rungtynės išsilygino. Svečiai dar spėjo atsakyti atkarpa 6:0, tačiau Bartzoko auklėtiniai vėl spurtavo 9:0 ir po Charleso Jenkinso baudų išsiveržė į priekį (78:76).

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs Beaubois pelnė 25 taškus, o tiek pat surinko ir „Chimki“ lyderis Švedas.

Išsami rungtynių statistika kol kas nėra pateikiama.