Įspūdingą pergalę ULEB Eurolygos C grupėje iškovojo Madrido „Real“ krepšininkai. Jie savo aikštelėje 36 taškų skirtumu 93:57 (29:12, 25:17, 21:15, 18:13) nušlavė Bambergo „Brose Baskets“ komandą.

Aikštės šeimininkai nuo pat rungtynių pradžios diktavos savo žaidimo sąlygas. Po pirmųjų dviejų kėlinių „Real“ priekyje buvo jau 25 taškų skirtumu (54:29). Vokiečiams intrigos sukurti nepavyko ir po pertraukos, o solidžiai žaidę ispanai iškovojo triuškinančią pergalę.

Iškovoję septintąją pergalę iš 10 galimų „Real“ krepšininkai užsitikrino kelialapį į „Top-16“ varžybas.

„Real“: Louisas Bullockas 20, Axelis Hervelle 19, Alexas Mumbru 16, Felipe‘as Reyesas 8, Lazaros Papadopoulos 6, Blagota Sekuličius 6.

„Brose Baskets“: Darrenas Fennas 17, Predragas Suputas 13, Chrisas Ensmingeris 10, Sajmenas Haueras 7.