Nuotr.: Facebook.com
Nuotr. Facebook.com

Antrąją pergalę Lenkijos čempionate iškovojo Ščecino „King Wilki Morskie“ (2-1) komanda su Tauru Jogėla ir Martynu Sajumi priešakyje. Abu lietuviai buvo ryškūs, o jų ekipa savo aikštėje 92:71 (20:12, 25:18, 21:17, 26:24) sutriuškino Radomo „Rosa“ (0-3) krepšininkus.

Jogėla per 26 minutes pelnė 15 taškų (6/9 dvitaškiai, 3/4 baudos), atkovojo 10 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo, išprovokavo 5 pražangas, 4 sykius prasižengė ir surinko 26 naudingumo balus.

Pagal šį rodiklį jis buvo antras rungtynėse, nusileidęs tik komandos draugui Pawelui Kikowskiui, kurio sąskaitoje – 21 taškas ir 30 naudingumo balų.

Sajus rungtyniavo 25 minutes, pelnė 13 taškų (4/7 dvitaškiai, 5/6 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus bei įsirašė 16 naudingumo balų.

Trečiasis „King Wilki Morskie“ lietuvis Martynas Paliukėnas nebuvo registruotas dėl traumos.

Buvęs žalgirietis Kaspars Vecvagars Ščecino ekipai nuo savęs pridėjo 9 taškus (4/8 metimai).

„King Wilki Morskie“: Pawelas Kikowski 21, Tauras Jogėla (10 atk. kam.) ir Dominikas Wilczekas – po 15, Martynas Sajus 13.

„Rosa“: Cullenas Nealas 23 (6/13 metimai), Carlas Lindbomas 14 (4/10 metimai), Artuars Mielczarekas 9.