Nuotr. BNS
  • 15 taškų persvarą iššvaistęs „Skycop“ klubas 78:80 pralaimėjo „Nevėžiui“

• Darjušas Lavrinovičius pirmoje mačo dalyje pelnė 18 taškų, o iš viso surinko 24

• Ketvirtajame kėlinyje aukštaūgis užsidirbo penktąją pražangą ir buvo priverstas palikti aikštę

Puikiai rungtyniavęs Darjušas Lavrinovičius dar pirmoje pusėje surinko 18 iš visų 24 savo taškų, tačiau įtempčiausiu metu buvo priverstas palikti aikštelę.

14
23
70%
7/10
8

Prienų „Skycop“ (3-4) vedlys išnaudojo pražangų limitą, o be jo likusi Virginijaus Šeškaus vadovaujama ekipa Kėdainiuose 78:80 (26:11, 17:22, 17:24, 18:23) krito prieš vietos „Nevėžį“ (2-5).

Galingai startavę prieniškiai į priekį šovė nuo pat mačo pradžios, kurią pradėjo spurtu 17:5, o po pirmojo kėlinio pirmavo 26:11. Antrajame ketvirtyje sumažinę atsilikimą iki 10-ies taškų, kėdainiečiai svečiams smogė iš karto po ilgosios pertraukos, kada startavo atkarpa 9:2 ir priartėjo prie „Skycop“ – 42:45.

Ketvirtajame ketvirtyje „Nevėžiui“ išsiveržus į priekį ir bandant atitrūkti – 66:62, Darjušas neleido šeimininkams to padaryti – aukštaūgis smeigė tritaškį su pražanga ir tuoj pat išlygino rezultatą – 66:66.

Po to Ovidijus Varanauskas pridėjo taiklų tolimą metimą ir „Skycop“ buvo priekyje – 69:66.

Visgi tada Regimantas Miniotas ir Chauncey Collinsas atsakė tritaškiais bei „Nevėžis“ vėl persvėrė svarstykles į savo pusę – 72:69.

Likus žaisti pusketvirtos minutės, Simas Buterlevičius išprovokavo penktąją Darjušo pražangą ir realizavo abi baudas – 74:72. Pražanga sustabdytas Nikita Balašovas, iki mačo pabaigos likus 17 sek., pataikė tik antrą baudą ir prieniškiai dar turėjo šansą išsigelbėti, bet tas pats Balašovas blokavo Mike'o Bruesewitzo metimą ir taip įtvirtino dramatišką „Nevėžio“ pergalę – 80:78.

Gimimo vieta: Vilnius, Lietuva

Darjušas per 24 minutes pataikė 6/10 dvitaškių, 3/6 tritaškių, 3/4 baudų, atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius, išprovokavo 6 pražangas ir surinko 26 naudingumo balus.

„Skycop“ klubui startinis penketas pelnė net 68 iš 78 komandos taškų. Nuo suolo pakilęs Kšištofas Lavrinovičius pridėjo 5 taškus, Ignas Lukošius – 3, o Austinas Ariansas – 2.

„Nevėžis“: Martynas Varnas (8 atk. kam.) ir Gabrielius Maldūnas (8 atk. kam.) – po 14, Regimantas Miniotas ir Nikita Balašovas – po 9.

„Skycop“: Darjušas Lavrinovičius 24 (9/16 metimai), Ovidijus Varanauskas 17 (6/12 metimai), Mike'as Bruesewitzas 13 (6 atk. kam., 4 rez. perd.).