Nuotr. bcneptunas.lt/M.Baranauskas
  • „Neptūnas“ namuose 81:70 įveikė „Juventus“

• Klaipėdiečiai kovą dėl kamuolių laimėjo 46-26

• Uteniškiai savo paskutinius taškus pelnė likus žaisti 3 minutes ir 10 sekundžių

Ketvirtojo kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidęs Klaipėdos „Neptūnas“ (6-1) LKL pirmenybėse pasiekė ketvirtąją pergalę paeiliui.

15
18
67%
4/6
9

Kazio Maksvyčio treniruojamas klubas savo aikštėje 81:70 (16:18, 23:17, 22:20, 20:15) įveikė atkakliai besikovusią Utenos „Juventus“ (2-5) ekipą ir išliko turnyrinės lentelės viršūnėje.

Šeimininkai kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 46-26, o puolime susikūrė 14 antrųjų šansų, kai „Juventus“ krepšininkai varžovų aikštės pusėje sugriebė 4 kamuolius.

Kenny Gainesui ketvirtajame ketvirtyje surinkus keturis taškus iš eilės, „Juventus“ komanda bandė kabintis priartėdama per 3 taškus – 69:72, bet kitoje aikštės pusėje tuoj pat praleido Osvaldo Olisevičiaus taiklų tolimą metimą – 75:69.

Paskui Martinas Gebenas prasižengė, Olisevičius pridėjo dar du taškus ir „Neptūnas“ atitrūko 77:69.

Klaipėdiečiams pusantros minutės nepelnius taškų, uteniškiams varžovų duobe pasinaudoti nepavyko – jie patys prametė penkis metimus, du kartus suklydo ir nebeturėjo jokių šansų pasipriešinti šeimininkams.

Lorenzo Williamso dvitaškis, pataikytas likus žaisti 24 sekundes, padėjo tašką rungtynėse – 81:70.

Utenos komandai tai buvo trečias pralaimėjimas iš eilės ir penktas per septynis turus.

„Neptūnas“: Osvaldas Olisevičius 15 (9 atk. kam.), Lorenzo Williamsas 13 (7 rez. perd.), Gyis Masiulis 11 (8 atk. kam.), Jerai Grantas 10 (7 atk. kam.).

„Juventus“: Kenny Gainesas 18 (6/12 metimai), Karolis Guščikas 14, Marius Runkauskas 10.