• „Žalgiris“ savo aikštėje 88:75 išvargo pergalę prieš „Dzūkiją“

• Kauno ekipą į pergalingą kelią nukreipė 8 taškus lemiamu metu surinkęs Leo Westermannas

• Dzūkai pataikė 81 proc. dvitaškių (21/26) ir laimėjo kovą dėl kamuolių 32-28

• Naujasis žalgirietis Derrickas Waltonas dvikovai registruotas nebuvo

Leo Westermannas per mažiau nei pusantros minutės surinko 8 iš 11 savo taškų ir atvedė Kauno „Žalgirį“ (6-1) į išvargtą pergalę LKL čempionate. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namų rungtynėse 88:75 (24:22, 18:19, 22:18, 24:16) tik po atkaklios kovos pranoko į atlapus kibusią Alytaus „Dzūkiją“ (2-4).

Foto galerija

Likus žaisti pusketvirtos minutės, Dominykas Domarkas realizavo abi baudas ir komandas teskyrė vos du taškai – 73:75. Tada kitoje aikštės pusėje Westermannas pelnė penkis taškus paeiliui, perėmė kamuolį, Thomasas Walkupas „Žalgirio“ ataką užbaigė tritaškiu ir šeimininkai atitrūko – 83:75.

Waverly Austinui prametus, Westermannas smeigė tolimą metimą ir Jasikevičiaus vadovaujama ekipa pirmąkart dvikovoje įgijo dviženklę persvarą – 86:75.

Po minutės pertraukėlės dzūkai prametė tris tolimus metimus, Aaronas White'as realizavo abi baudas ir padėjo tašką rungtynėse – 88:75.

„Esu laimingas tuo, kaip žaidėme, išskyrus paskutines 3 minutes, – po mačo kalbėjo „Dzūkijos“ vyr. treneris Andrejus Urlepas. – Tada mes nustojome pildyti rungtynių planą ir leidome pelnyti per lengvus taškus. Atsilikome 2 taškais, Milaknis atsikovojo kamuolį ir pelnė taškus. Klaidos buvo esmė. Mes pernelyg daug klydome, tos klaidos buvo blogos, o „Žalgiris“ yra pernelyg gera komanda, kad jomis nepasinaudotų.

Aišku, rungtynių pabaigoje pavargome, Žalgiris turi didesnę rotaciją, kai kurie žaidėjai turėjo žaisti per ilgai. Tiesiog mūsų išpildymas nebuvo toks, koks turi.“

Puikiai varžovų teritorijoje besijautę alytiškiai pataikė net 81 proc. dvitaškių (21/26), kai šeimininkai iš šios zonos realizavo 56 proc. metimų (23/41). Dzūkai taip pat nežymiai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 32-28, tačiau dvigubai dažniau klydo 17-8.

20
26
3
5

Pirmadienį į „Žalgirio“ sudėtį įregistruotas naujokas Derrickas Waltonas mačui nebuvo registruotas ir savo naująją ekipą palaikė iš šalies.

Nuo suolo vienintelis nepakilo Laurynas Birutis. Savo šansu pirmoje dalyje nepasinaudojęs Donatas Sabeckis per 3 minutes 2 kartus suklydo ir daugiau aikštėje nebepasirodė.

„Žalgiris“: Brandonas Daviesas 20 (7/10 dvit.), Aaronas White'as 14, Thomasas Walkupas 12 (8 atk. kam.), Leo Westermannas ir Nate'as Woltersas – po 11.

„Dzūkija“: Waverly Austinas 13, Egidijus Dimša (8 atk. kam.) ir Kendrickas Brownas – po 12, Dominykas Domarkas 10.

Trenerių komentarai:

Artūro Jomanto komentaras:

1 2  »
2018-10-22 22:41
to buru
Esme, kad tarp amerikieciu yra didziausias procentas dirbaciu. Kai buvo Grigo straipsnis, jis minejo, kad nemate per kajera daugiau besiruociancio zmogaus rungtynems, nei karjera baiginejantis Brown; Javtokas kazkada minejo, kad nera mates, kad kas tiek treniruotusi, kaip Weems ar dar kazkuris is rimtesniu. Dentmon stebejosi ziniasklaidai, kad tuo metinis Zalgirio jaunimas nedirba.

Ule turbut kamuolio rankose neturejo per visa vasara, cia jau kaip taisykle su lietuviais, sezono eigoje isivaziuoja i savo galimybiu ribas, kazka gerina retas, pvz Saboniukas patekes i JAV sistema, tai grazu ziureti i progresa, o pas mus nera tos kulturos.
2018-10-22 21:13
Išvargta pergalė,bet gal padės labiau susikaupti prieš išvyką į Atėnus.Walkupas pagaliau tritaškius ir LKL'e pramušė,White'as taip pat užtikrintai žaidė.Kas nepatiko,tai pralaimėta kova dėl kamuolių.Ir aišku vėl blankus Ulia.Net sunku pasakyti,kas jo galvoje darosi.Kad ir kas būtų,bičas persilaužt pagaliau turi,nes yra brangiausias žaidėjas.

--
2018-10-22 21:08
Socrates
White's atsigavo ir dar pabaigoje ir pliucha Jobnutui atsere.
2018-10-22 20:52
Aha
Kas po galais yra Ulanovui? Asmenines problemos kokios nors, trukdancios susitelkt i krepsini? Jau net nezinau, ka kita galima butu galvot. Dar pacioj LKL pradzioj atrode visai normaliai, bet prasidejus Eurolygai, eme ir numire.
5 rezultatyviausi legionieriai :D Realiai Europos kasio esme tai kas ipirks/geriausiai pataikys su amerikieciais
2018-10-22 20:44