Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix
  • Nikas Stauskas tritaškiu ketvirtojo kėlinio pabaigoje išvedė „Blazers“ į priekį 111:108, tačiau, likus žaisti 6 sekundes, pratęsimą tolimu metimu išplėšė Bradley Bealas

• Paskutinėmis pratęsimo sekundėmis Otto Porteris blokavo Damiano Lillaro metimą ir „Wizards“ triumfavo 125:124

• Markieffas Morrisas pataikė 6 tritaškius ir „Wizards“ komandai pelnė 28 taškus

• Lillaras pralaimėtojams surinko 22 taškus, o McCollumas pataikė vos 5 metimus iš 25

Bradley Bealas išplėšė pratęsimą, o jame Otto Porteris blokavo lemiamą Damiano Lillardo metimą ir Vašingtono „Wizards“ (1-2) dramatiškai įsirašė pirmąją sezono pergalę. JAV sostinės ekipa NBA rungtynėse svečiuose 125:124 (28:32, 34:30, 16:15, 33:34, 14:13) nugalėjo Portlando „Trail Blazers“ (2-1).

28
28
60%
6/10
100%
4/4

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus minutei, Markieffas Morrisas pataikė tritaškį bei išvedė „Wizards“ į priekį, tačiau Lillardas atsakė tuo pačiu ir rezultatas vėl tapo lygus (108:108).

Šaltakraujiškai lemiamo ketvirčio pabaigoje sužaidė lietuviško kraujo turintis kanadietis Nickas Stauskas. Iki rungtynių pabaigos likus 12 sekundžių, jis smeigė tritaškį ir suteikė „Blazers“ šansą laimėti. Visgi jau po 6 sekundžių Vašingtono komandos gynėjas Bealas pateikė atsaką, taip pat pataikydamas iš toli ir nukeldamas komandas į pratęsimą (111:111).

Iki papildomos rungtynių pabaigos likus minutei, Morrisas pataikė dvitaškį su pažangą ir realizavo baudos metimą, išvesdamas savo komandą į priekį (120:117). Po 20 sekundžių jis dar atseikėjo tritaškį bei padidino svečių komandos pranašumą (123:119). Tai buvo šeštasis Morriso tolimas metimas rungtynėse.

Likus 7 sekundėms, CJ McCollumas pataikė pirmąjį savo tritaškį ir priartino savo komandą prie minimalaus pranašumo (124:125). Johnas Wallas tada prametė du baudų metimus ir paliko šansą varžovams. Lillardas nuskuodė į ataką, bandė prasiveržti ir pataikyti iš po krepšio, tačiau jo metimą blokavo Porteris ir „Wizards“ šventė pergalę.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 22 (8 atk. kam., 8 rez. perd.), Jusufas Nurkičius 22 (18 atk. kam.), Alas Farouqas Aminu 16 (15 atk. kam.), Nikas Stauskas 15, C.J. McCollumas 13 (5/25 metimai), Evanas Turneris 10.

„Wizards“: Markieffas Morrisas 28 (6/10 trit., 9 atk. kam.), Bradley Bealas 25 (8 atk. kam., 7 rez. perd.), Kelly Oubre 22, Otto Porteris (10 atk. kam.) ir Johnas Wallas po 16, Jeffas Greenas 12.

Stausko metimas:

Bealo metimas:

2018-10-23 11:11
Galejo gale Curry isjunkt ta nevykeli Morrisa uz nesvarius zaidimus, tikiuos pareis diskvalifikacija uz tokius dalykus.
2018-10-23 10:08
abcdef
Nu pagaliau pergale! Rungtynes buvo absoliuciai nerealios dar dabar neatsigaunu kas ten vyko :O siaip taip pavyko istemt. Wall pramete 2baudas pacioj pabaigoj, tai gerai kad apsigyne. Laukia dar 4 isvykos rungtynes vakaruose. Bus sunku, bet ka padarysi reik atsigriebt uz tuos du pirmus prasileidimus namie :D go wiz go!