Nuotr.: Reuters - Scanpix
  • „Lakers“ per 70 ketvirtojo kėlinio sekundžių panaikino 8 taškų deficitą

• Pratęsimą išplėšė taiklus LeBrono Jameso tritaškis, tačiau to paties padaryti papildomos atkarpos pabaigoje jam nepavyko ir „Lakers“ 142:143 nusileido „Spurs“

• Jamesas pelnė 32 taškus, atliko 14 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 8 kamuolius. Jam puikiai talkino 37 taškus pelnęs Kyle'as Kuzma

• DeMaras DeRozanas „Spurs“ ekipai surinko 32 taškus ir 14 rezultatyvių perdavimų

LeBronas Jamesas tritaškiu metimu ketvirtojo kėlinio pabaigoje išplėšė pratęsimą, tačiau papildomos atkarpos metu prametė lemiamą metimą iš vidutinio nuotolio ir Los Andželo „Lakers“ (0-3) lieka be pergalių šį NBA sezoną. Kalifornijos klubas namuose 142:143 (26:40, 34:25, 36:34, 32:29, 14:15) nusileido San Antonijo „Spurs“ (2:1) klubui.

Foto galerija

Visas rungtynes vijęsi varžovus, „Lakers“ ketvirtojo kėlinio pabaigoje atsiliko 120:128 ir tada per 70 sekundžių surengė lemiamą šturmą. Iš pradžių JaVale'as McGee įdėjo iš viršaus, po to Kyle'as Kuzma pataikė iš toli, o tada atėjo eilė LeBronui.

„Spurs“ gynėjas Brynas Forbesas netaikliai metė iš toli, iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 12 sek., ir ranka pataikė Jamesui į veidą. Šis iš pradžių susiėmė už skaudamos vietos, bet netrukus į rankas gavo kamuolį ir ištempė komandas į pratęsimą: Karalius pataikė tolimą tritaškį, iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 2 sekundėms.

Pratęsimą geriau pradėjo šeimininkai ir po LeBrono dvitaškio su pražanga „Lakers“, likus 55 sekundėms iki pratęsimo pabaigos, turėjo 6 taškų pranašumą. Vis dėlto, likus 15 sekundžių, „Spurs“ puolėjas Rudy Gay'us pataikė iš toli ir sumažino skirtumą iki minimumo (141:142).

„Spurs“ naudojo pražangų taktiką, kuri pasiteisino – LeBronas prametė abi savo baudas, o svečių gynėjas Patty Millsas išvedė savo komandą į priekį (143:142), palikdamas varžovams 7 sekundes. Paskutinis „Lakers“ lyderio metimas iš vidutinio nuotolio buvo netikslus.

Iš viso LeBronas per 43 minutes pelnė 32 taškus (9/17 dvit., 2/8 trit., 8/11 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 14 rezultatyvių perdavimų, tačiau suklydo 5 kartus.

Šeimininkai vertėsi be suspenduotų Rajono Rondo ir Brandono Ingramo, tačiau pastarąjį puikiai pakeitė rungtynes startiniame penkete pradėjęs Kyle'as Kuzma. Puolėjas žaidė 45 minutes ir pelnė 37 taškus (11/15 dvit., 4/10 trit., 3/4 baud.) bei atkovojo 8 kamuolius.

37
34
61%
11/18
10

„Spurs“ gretose rezultatyviausiai žaidė LaMarcusas Aldridge'as, surinkęs 37 taškus (13/22 dvit., 11/18 baud.) ir atkovojęs 10 kamuolių.

Vasarą iš Toronto „Raptors“ į Teksaso klubą persikėlęs DeMaras DeRozanas pelnė 32 taškus (9/24 dvit., 2/5 trit., 8/9 baud.) ir atliko 14 rezultatyvių perdavimų.

„Lakers“: Kyle'as Kuzma 37 (11/15 dvit., 4/10 trit., 3/4 baud., 8atk. kam.), LeBronas Jamesas 32 (9/17 dvit., 2/8 trit., 8/11 baud., 8 atk. kam., 14 rez. perd.), Joshas Hartas 20 (10 atk. kam.).

„Spurs“: LaMarcusas Aldridge'as 37 (13/22 dvit., 11/18 baud., 10 atk. kam.), DeMaras DeRozanas 32 (9/24 dvit., 2/5 trit., 8/9 baud., 14 rez. perd.), Rudy Gay'us ir Brynas Forbesas po 16.

Jameso pasirodymas:

2018-10-23 13:19
Analitikas
ed> jo nepavilks vien todel,kad cia ne rytai o vakarai,zaisdamas rytuos viena koja iseidavo i playfonus nesvarbu kokia vieta uzimdamas vistiek finale zais, nes ten nera rimtu varzovu niekad eile metu,cia vakaruos reiks zaisti pilna jega nuolat ,norint bent i playfonus patekt,priedo dar uzemus 7 8 vietas kazko gero nelauk ;) cia ne rytai,galejo ir sitas varzybas laimet,pramete tritaski pramete baudas paskui ir game wineri pramete,ten treneris tik seip stovi ,lebronas ten treneris per minutines vadovauja visiems
2018-10-23 12:40
Nu va
Lavaras buvo teisus. Jau ir NBA pradeda kopijuoti jo diegiama žaidimo stilių (bėk ir mesk). Lavaras įeina į krepšinio istorija :D

--
2018-10-23 12:21
as
DeMaras DeRozanas pelnė 32 taškus (9/24 dvit., 2/5 trit., 8/9 baud.) ir atliko 14 rezultatyvių perdavimų.gal ir i gera :D popas paiskino kaip reikia kamuoliu dalintis ... o lebronas nelabai motyvuotas su lavonais zaisti ...bet rimtai nesuprantu visai gynibs nebera daugumoj komandu
2018-10-23 11:22
Byrcon
Mano Karaliau, tu ir vel apsisikai!
2018-10-23 11:17
J
2 is 8 tritaskiai, 5 klaidos ir dvi pramestos lemiamos baudos, ne toks ir kietas tas Lebronas

--
2018-10-23 11:01
Lebrick
Kas is to tritaskio, kai nera itampos imesi ok, neimesi sunkaus per rankas niekas nieko nesakys, bet nutylima kas buvo pratesime, o buvo kaip visada dvi lemiamos baudos pramestos, kurios galejo uzdaryti baudas, o vietoj to patty mills persvere rezultata, ir tada jau kai metimas tikrai buvo do or die, lebrickas vel lebrickino savo metima as always...
2018-10-23 10:11
Tiesiog viskas dėl žiūrovų ir lygos pupuliarumo. :)