Nuotr.: Fiba.com
Nuotr. Fiba.com
  • Nantero 92 išvykoje 81:57 sutriuškino Bonos „Telekom Baskets“

• Juškevičius žaidė 7 minutes, tačiau statistikos protokole neužfiksavo visiškai nieko

Pirmąją pergalę FIBA Čempionų lygoje iškovojo Ado Juškevičiaus atstovaujama Nantero 92 (1-2) ekipa, kuri B grupės išvykos rungtynėse 81:57 (11:17, 19:18, 23:15, 28:7) sutriuškino Bonos „Telekom Baskets“ (1-2).

20
18
88%
7/8
3

Lietuviui šios rungtynės tiesiogine žodžio prasme buvo tuščios. Per 7 minutes gynėjas neatliko metimų ir neužpildė jokių kitų statistikos rodiklių, įskaitant ir naudingumo balus.

Prancūzijos klubas įspūdingai sužaidė ketvirtąjį kėlinį. Julianas Gamble‘as pataikė tritaškį, Lahaou Konate pridėjo du taškus, Jeremy Senglinas pelnė taškus su pražanga ir Nantero ekipa pasileido į spurtą 18:4 bei susikrovė 15 taškų persvarą (71:56).

Prancūzijos klubas likusią mačo dalį užbaigė atkarpa 10:1 ir įtvirtino triuškinimą pergalę – 81:57.

Nugalėtojų gretose labiausiai išsiskyrė Dominicas Watersas, pelnęs 20 taškų (7/8 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 3/4 baudų metimų), atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 22 naudingumo balus.

„Telekom Baskets“: Anthony DiLeo, Charlesas Jacksonas (5/8 dvit.) ir Joshua Mayo po 11, Yormanas Bartolo (5/7 dvit.) ir Ra‘Shadas Jamesas po 10.

Nantero 92: Dominicas Watersas (7/8 dvit.) ir Jeremy Singlinas (3/7 trit.) po 20, Haukuras Palssonas 13.