Nuotr. BNS
  • Malagos „Unicaja“ namuose 82:80 palaužė Kazanės UNIKS

• Nugalėtojus į pergalę vedė 23 taškus pelnęs Jaime'as Fernandezas, tačiau pratęsimą išplėšė taiklios Mathiaso Lessorto baudos

Europos taurės D grupėje, kurioje grumiasi ir Vilniaus „Rytas“, Malagoje virė dramatiška kova. Vietos „Unicaja“ (3-1) tik per pratęsimą 82:80 (16:16, 20:17, 12:19, 22:18, 12:10) palaužė Kazanės UNIKS (3-1) ir į savo sąskaitą įsirašė trečiąją pergalę.

23
27
76%
13/17
7

Kaip ir viso mačo metu, pratęsime virė atkakli kova, tačiau šeimininkai surengė sėkmingą atkarpą ir iki mačo pabaigos likus mažiau nei pusei minutės, „Unicaja“ buvo priekyje 81:77. Po šio epizodo Errickas McCollumas realizavo baudų metimus, o Jaime Fernandezas antrą kartą paeiliui pataikė tik vieną iš jų ir andalūzų persvara jau tesiekė 3 taškus (82:79).

Paskutinė ataka priklausė UNIKS ekipai, tačiau „Unicaja“ tyčia prasižengė ir privertė prie baudų metimo linijos stoti Pierria Henry. Pastarasis antrąjį metimą prametė specialiai, pats atkovojo kamuolį ir išvedė Melviną Ejimą idealiam metimui, tačiau jo tolimas metimas su sirena skriejo pro šalį ir pergalė liko Malagoje.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus kiek mažiau nei 2 minutėms, Pierria Henry pelnė du taškus ir svečių persvarą padidino iki 3 taškų (70:67). Kitoje atakoje Mathias Lessortas realizavo tik vieną baudų ir andalūzų deficitą sumažino minimaliai (68:70).

Nė viena iš komandų per likusį negalėjo pelnyti taškų, o „Unicaja“ gelbėtoju tapo tas pats Lessortas, kuris iki ketvirčio pabaigos likus 8 sekundėms, taikliais baudų metimais, rezultatą išlygino – 70:70.

„Unicaja“: Jaime Fernandezas 23 (2/6 dvit., 13/17 baud. met., 7 atk. kam.), Brianas Robertsas 14 (2/5 trit.), Giorgi Šermadini 10 (5/8 dvit.).

UNIKS: Pierria Henry 21 (6/14 dvit., 7 atk. kam.), Trentas Lockettas 18 (6/7 dvit.), Maurice‘as Ndouras 14 (5/7 dvit.).