Šeštąją pergalę Eurolygos B grupėje iškovojusi Salonikų „Aris“ ekipa žengė didelį žingsnį „Top 16“ etapo link. Graikijos krepšininkai išvykoje 83:76 (24:20, 24:21, 20:21, 15:14) palaužę artimiausią persekiotoją Zagrebo „Cibona“ atitrūko nuo jos trimis pergalėmis.

Ketvirtą kartą iš eilės pralaimėję Kroatijos čempionai per likusias ketverias rungtynes privalo pademonstruoti daug sėkmingesnį žaidimą – tik tuomet jie galėtų tikėtis bilieto į „Top 16“ etapą.

Per mačą su „Aris“ ekipa Zagrebo komandos vežimą į priekį tempė tik du žaidėjai – Chrisas Warrenas ir Larry Ayuso. Tuo tarpu kitų krepšininkų indėlis buvo labai kuklus – trečias pagal rezultatyvumą „Cibona“ ekipos žaidėjas surinko vos 7 taškus.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui „Cibona“ lyderiai padėjo savo komandai spurtuoti 8:0 ir sušvelninti rezultatą iki 3 taškų (70:73), tačiau netrukus jų jėgos išseko, o pagalbos nesulaukusi Zagrebo ekipa leido varžovams susigrąžinti turėtą persvarą ir švęsti pergalę.

•

Simonas Serapinas nugalėtojams per 4 minutes taškų nepelnė, tačiau 2 kartus prasižengė ir surinko -2 naudingumo balus.

„Cibona“: Chrisas Warrenas 29 (5/8 tritaškių, 6 atk. kam.), Larry Ayuso 23 (7 atk. kam.), Samas Hoskinas 7 (6 atk. kam.).

„Aris“: Jeremiah Massey 20 (7 atk. kam.), Dimitrios Tsaldaris 18, Bracey Wrightas 13, Reyshawnas Terry 11, Georgios Kalaitzis 9.