Penktąją pergalę Eurolygos varžybų C grupėje šventė Stambulo „Fenerbahce Ulker“ krepšininkai, išvykoje 84:63 (19:18, 23:14, 17:12, 25:19) sutriuškinusi Romos „Lottomatica“ ekipą, kuriai tai buvo pirmoji nesėkmė po dviejų iš eilės laimėtų mačų.

Aštuntajame ture italai pateikė staigmeną 85:67 nukaudami iki tol be nesėkmių žengusią Atėnų „Panathinaikos“ ekipą. Praėjusiame ture „Lottomatica“ krepšininkai pateikė dar vieną netikėtumą, namie 69:64 parklupdę vieną C grupės lyderių Madrido „Real“ komandą.

Romoje vykusiame mače svečiai spurtavo prieš didžiąją pertrauką. Įpusėjus antrajam ketvirčiui Omeras Onanas pataikė iš toli, taškus pelnė Omeras Asikas, Oguzas Savas ir Willie Solomonas, o „Fenerbahce Ulker“ atitrūko (42:32).

Po didžiosios pertraukos turkai pelnė dar 7 taškus be atsako ir įgiję solidžią persvarą nulėmė susitikimo baigtį.

„Lottomatica“: Gregoras Fucka 15 (9 atk. kam.), Davidas Hawkinsas 13, Erazemas Lorbekas 12 (9 atk. kam.), Roberto Gabini 10.

„Fenerbahce Ulker“: Willie Solomonas 19 (7 atk. kam., 6 rez. perd.), Oguzas Savas 15, Omeras Onanas 14, Mirsadas Turkčanas 13 (13 atk. kam.), Emiras Preldzičius 9.

Atrinkti (0) Visi (6)
Sorry ne ten parasiau.. Skaitau pats dabar ir ne tikiu savo akim:) Cia turejo buti prie maccabi pergales pries Efesa:)
2008-01-04
Labai palankus rezultatas LR. maccabis abu kart nuo musu gavo tai tam kad aplenktu turi tureti viena pergale daugiau, o efesas atsilieka jau dviem pergalemis...:) bet kuriuo atveju butinos dar bent dvi pergales jei nori galvoti bent jau apie antra vieta gruperje. Cibona ir ...kazkas is siu triju - Aris, Unicaja, Efesas.