Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

FIBA Čempionų lygoje Jono Mačiulio atstovaujama Atėnų AEK namuose 93:86 (21:15, 23:19, 23:25, 26:27) pranoko Arnoldo Kulbokos Bambergo „Brose“.

24
18
6
88%
7/8

Individualiai geresnį pasirodymą surengė Kulboka, kuris per 28 minutes pelnė 16 taškų (2/4 dvitaškių, 4/6 tritaškių), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį ir surinko 22 naudingumo balus.

Tuo metu Mačiulis prie pergalės pridėjo 8 taškus (1/1 dvitaškių, 2/4 tritaškių), 3 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį, 2 rezultatyvius perdavimus ir 12 naudingumo balų.

Ketvirtojo kėlinio viduryje AEK pirmavo 76:70 ir tuomet kilo į pergalingą šturmą. Malcolmas Griffinas įkrovė iš viršaus, du tritaškius paeiliui atseikėjo Giannoulis Larentzakis ir Graikijos ekipa nutolo 12 taškų persvara (84:72).

AEK: Xavieras Rathanas-Mayesas 24 (7/11 dvit.), Giannoulis Larentzakis (3/5 trit.) ir Malcolmas Griffinas po 14, Tyleris Robersonas 11.

„Brose“: Augustine‘as Rubitas 20 (9/10 dvit.), Arnoldas Kulboka 16 (4/6 trit.), Cliffas Alexanderis 14 (7/9 dvit.).

2018-10-25 01:06
Ernestas
Gerai kad maciulio ir neeme zalgiris , nes jo visas talentas ir liko madride ant suolo

--
2018-10-25 00:02
pataisykitIndividualiai geresnį pasirodymą surengė Kulboka, kuris per 28 minutes pelnė 16 taškų (6/10 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 4/6 baudų metimų), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį ir surinko 22 naudingumo balus.„Brose“: Augustine‘as Rubitas 20 (9/10 dvit.), Arnoldas Kulboka 16 (4/6 trit.)Nesueina galai.