• „Mavericks“ iššvaistė 26 taškų pranašumą ir 104:111 krito Atlantoje

• Dončičius pelnė 21 tašką ir sugriebė 9 kamuolius

• Trae Youngas, kuris NBA naujokų biržoje buvo išmainytas į slovėną, įmetė 17 taškų

• Nugalėtojus į triumfą atvedė 32 taškus surinkęs Bazemore'as

Luka Dončičius pranoko NBA naujokų biržos metu jo mainuose dalyvavusį Trae Youngą, tačiau slovėno ginama Dalaso „Mavericks“ (2-2) svečiuose 104:111 (42:22, 16:26, 29:32, 17:31) pripažino Atlantos „Hawks“ (2-2) pranašumą.

32
29
82%
9/11
3

Būtent „Hawks“ Dončičių NBA naujokų biržoje pasirinko trečiuoju šaukimu, tačiau netrukus europietį išmainė į penktuoju numeriu Dalaso „Mavericks“ pasirinktą 20-metį Youngą.

Pralaimėjusiems Dončičius per 34 minutes pelnė 21 tašką (5/9 dvit., 2/9 trit., 5/8 baudos), sugriebė 9 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir blokavo 1 metimą.

Tiesa, antroje mačo pusėje slovėnas įmetė tik 3 metimus iš 10.

Tuo metu Youngas per 26 minutes surinko 17 taškų (2/9 dvit., 1/3 trit., 10/13 baudos), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Iki antrojo kėlinio pabaigos likus 4 minutėms „Mavericks“ triuškino Atlantos krepšininkus 51:25, tačiau dar išeinant į rūbines šeimininkai priartėjo iki 10 taškų deficito – 48:58.

Iššvaistytas 26 taškų pranašumas – vienas didžiausių „Mavericks“ istorijoje. Prieš tai klubas didesnę persvarą buvo iššvaistęs ir pralaimėjimą patyrė 2002 metais, kuomet Dalaso ekipos varžovė Los Andželo „Lakers“ panaikino 30 taškų „Mavericks“ persvarą.

Dar vieną spurtą Atlantos ekipa surengė paskutinio kėlinio metu, kai laimėjo atkarpą 26:9 ir 10 taškų deficitą pavertė 7 taškų pranašumu, kurį išlaikė iki mačo pabaigos.

„Hawks“ į pergalę vedė ketvirtąjį sezoną klube žaidžiantis Kentas Bazemore’as, per 33 minutes įmetęs 32 taškus (9/11 dvit., 3/11 trit., 5/6 baudos) bei atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus.

„Hawks“: Kentas Bazemore’as 32 (9/11 dvit., 7 rez. perd.), Taureanas Prince’as 24 (5/9 trit.), Trae Youngas 17 (3/12 metimai, 10/13 baudos), DeAndre Bembry 11 (16 atk. kam.).

„Mavericks“: Wesley Matthewsas 23, Luka Dončičius 21 (9 atk. kam.), Dennisas Smithas 16 (7 atk. kam., 6 rez. perd.), DeAndre Jordanas (16 atk. kam., 2 bl.) ir Maximilianas Kleberas po 11.