Nuotr.: AP – Scanpix
  • Stephenas Curry per tris kėlinius įmetė 51 tašką, o „Warriors“ 144:122 patiesė „Wizards“

• Snaiperis pataikė 4 dvitaškius iš 8, 11 tritaškių iš 16 ir visas 10 baudų

• Atletas jau po dviejų kėlinių turėjo 31 tašką, o per trečiąjį kėlinį pridėjo 20 taškų

• Curry 50 taškų ribą pasiekė šeštąjį kartą ir buvo arti savo rekordo (54 taškai)

• Per pastaruosius 10 metų tik 4 krepšininkai per tris kėlinius įmetė 50 taškų

Stephenas Curry surengė neįtikėtiną trijų kėlinių krepšinio spektaklį, o to „Golden State Warriors“ (4-1) komandai pakako namie 144:122 (46:37, 34:34, 35:26, 29:25) įveikti Vašingtono „Wizards“ (1-3).

Foto galerija

Curry rungtynėse žaidė tris kėlinius ir per 32 žaidimo minutes spėjo pelnyti 51 tašką, o tam užteko 24 metimų iš žaidimo (4/8 dvit., 11/16 trit., 10/10 baudos).

Snaiperis tapo ketvirtuoju krepšininku, kuriam per pastaruosius 10 metų pavyko pelnyti daugiau nei 50 taškų per tris kėlinius. Jis prisijungė prie savo komandos draugo Klay Thompsono ir dabartinio Hjustono „Rockets“ dueto Carmelo Anthony bei Jameso Hardeno.

Atletas 50 taškų ribą savo karjeroje pasiekė šeštąjį kartą. Curry taip pat buvo arti savo asmeninio rekordo, kuris yra 54 taškai. Tuo metu jo tritaškių rekordas yra 13 taiklių šūvių.

„Warriors“ lyderis jau po dviejų kėlinių savo sąskaitoje turėjo 31 tašką, o tuomet buvo pataikęs 6 tritaškius iš 8. Per trečiąjį kėlinį gynėjas pridėjo 20 taškų ir 5 taiklius tritaškius.

„Man tai – 10-asis sezonas lygoje, tai jau suprantu, kaip reikia pasiruošti. Vasarą sunkiai dirbau, aplink turiu vaikinus, su kuriais galiu eiti į karą, žaidžiu su pasitikėjimu ir vis bandau tobulėti. Turime mėgautis kelione, nes laukia ilgas sezonas“, – po rungtynių sakė Curry.

Curry penktąjį kartą pelnė bent 50 taškų ir pataikė bent 10 tritaškių. Visi kiti NBA krepšininkai kartu sudėjus tokių pasirodymų surengė tris.

Visi 11 Curry tritaškių:

Po trijų kėlinių „Warriors“ pirmavo 18 taškų pranašumu (115:97), o lemiamo ketvirčio metu savo persvarą buvo padidinusi iki 27 taškų.

51
47
100%
10/10
69%
11/16

Nugalėtojų komandoje puikiai pasirodė ir Kevinas Durantas, kuris pataikė 12 dvitaškių iš 15 ir iš viso surinko 30 taškų. Klay Thompsonas pridėjo 19 taškų, o jo, Duranto ir Curry trijulė kartu įmetė 100 taškų.

„Warriors“: Stephenas Curry 51 (4/8 dvit., 11/16 trit., 10/10 baudos), Kevinas Durantas 30 (12/15 dvit., 8 atk. kam., 7 rez. perd.), Klay Thompsonas 19, Jordanas Bellas ir Shaunas Livingstonas po 8.

„Wizards“: Bradley Bealas 23 (9/11 dvit.), Kelly Oubre 17, Markieffas Morrisas 14, Johnas Wallas 13 (6 rez. perd.), Otto Porteris 12.

jooo
tritaskiai ismetami tokiu staigumu, tokiu atstumu (beveik bet kokiu) ir tokiu taiklumu (kaip per sviestą eina), kad vienintelis normalus gynybos būdas būtų ištisai prasižengti iki metimo arba turėti tokias ilgas rankas, staigią reakciją ir būti prilipus prie Curry...
2018-10-25 15:22
Juokes ir tada kai serija 3-1 pralose? Ar cia tada juokes kai dar ir Duranto prireike yveikt Lebrona? Nesu Broniaus fanas, bet visiem turetu but aisku, kad ir kokius tritaskius meto sakaliukas Lebronas vistiek visa galva geresnis zaidejas. Bet tegul juokias kai Lebronas jau salia MJ stovi, o sakaliukas niekada net nepriartes prie geriausiu.