• Giannis Antetokounmpo pakartojo daugiau nei 50 metų gyvuojantį Wilto Chamberlaino rekordą

• Graikas per pirmąsias ketverias sezono rungtynes fiksuoja neįtikėtinus vidurkius: bent 25 pelnomus taškus ir 15 atkovojamų kamuolių

• Antetokounmpo susitikime su „76ers“ pelnė 32 taškus, atkovojo 18 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų

• Galingu trigubu dubliu pasižymėjo ir Benas Simmonsas, pelnęs 14 taškų, atkovojęs 13 kamuolių ir atlikęs 11 rezultatyvių perdavimų

Giannis Antetokounmpo pakartojo daugiau nei penkis dešimtmečius gyvuojantį Wilto Chamberlaino rekordą, o jo Milvokio „Bucks“ (4-0) ketvirtadienio naktį namuose 123:108 (22:34, 49:30, 21:17, 31:29) nugalėjo Filadelfijos „76ers“ (2-3) ekipą.

32
43
18
10

Graikas tapo pirmuoju krepšininku nuo 1965-1966 metų sezono, fiksuojančiu vidutiniškai bent 25 taškų ir 15 atkovotų kamuolių vidurkius per pirmąsias ketverias sezono rungtynes.

Antetokounmpo susitikime su „76ers“ žaidė žvėriškai. Per 37 minutes aukštaūgis pelnė 32 taškus (12/21 dvit., 0/3 trit., 8/9 baud.), atkovojo 18 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų bei blokavo 3 metimus, taip surinkdamas 43 naudingumo balus.

Pirmajame kėlinyje svečiai, sumetę 6 iš 8 tritaškių, pirmavo 34:22. „Bucks“ pirmojo ketvirčio metu pataikė vos 1 iš 11 tolimų metimų ir iš žaidimo atakavo tik 23 procentų taiklumu.

Trečiajame kėlinyje šeimininkai jau pirmavo 92:81, o lemiamame ketvirtyje užsitikrino pergalę.

Rezultatyviausiai svečių ekipoje žaidė Joelis Embiidas, pelnęs 30 taškų (7/17 dvit., 2/7 trit., 10/13 baud. met.), atkovojęs 19 kamuolių ir atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus. Embiidas dvigubą dublį įsirašė visose penkiose žaistose rungtynėse.

Galingu trigubu dubliu pasižymėjo ir Benas Simmonsas. Krepšininkas pelnė 14 taškų, atkovojo 13 ir perėmė 1 kamuolį bei atliko 11 rezultatyvių perdavimų. Tiesa, puolėjui būnant aikštėje, komandos pelnomų ir praleistų taškų rodiklis buvo -10.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 32 (18 atk. kam., 10 rez. perd., 43 naud. bal.), Khrisas Middletonas 25 (4 atk. kam., 4 rez. perd.), Brookas Lopezas 21, Ericas Bledsoe 18 (8 atk. kam., 4 rez. perd.).

„76ers“: Joelis Embiidas 30 (19 atk. kam., 6 rez. perd.), JJ Redickas 19 (6 rez. perd.), Dario Šaričius 15 (7 atk. kam.), Benas Simmonsas 14 (13 atk. kam., 11 rez. perd.).