Nuotr. Facebook.com
  • „Bayern“ savo aikštėje 77:71 įveikė „Baskonia“ krepšininkus

• 22 taškus nugalėtojams pelnė Derrickas Williamsas

• „Baskonia“ Eurolygoje patyrė trečiąją nesėkmę iš eilės

Visą mačą pirmavusi Miuncheno „Bayern“ (2-2) namuose 77:71 (20:11, 23:21, 18:20, 16:19) įveikė Vitorijos „Baskonia“ (1-3) krepšininkus, kurie Eurolygoje patyrė trečią iš eilės nesėkmę.

22
23
80%
4/5
3

Puikias rungtynes sužaidė 2011 metų antrasis NBA naujokų biržos šaukimas Derrickas Williamsas. „Bayern“ komandos amerikietis per 27 minutes pelnė 22 taškus (6/8 dvit., 2/4 trit., 4/5 baud.) bei surinko 23 naudingumo balus.

Prieš lemiamą ketvirtį Vokietijos klubas turėjo 9 taškų persvarą (61:52), o likus kiek daugiau negu dviems minutėms Dejano Radonjičiaus auklėtiniai įgijo 14 taškų pranašumą – 74:60.

Vitorijos klubas ginklų nesudėjo ir, pasinaudojęs „Bayern“ žaidėjų klaidomis, po Luca Vildozos tritaškio komandas jau skyrė tik 7 taškai (67:74), tačiau išsigelbėti „Baskonia“ krepšininkams šiose rungtynėse jau neužteko laiko.

Baskų neišgelbėjo ir puikus aukštaūgių pasirodymas. Vincento Poirier sąskaitoje – 24 taškai, 11 atkovotų kamuolių ir 26 naudingumo balai, o Tornike Šengelija surinko 16 taškų bei 29 naudingumo balus.

„Bayern“: Derrickas Williamsas 22, Maodo Lo 15, Nihadas Djedovičius 14.

„Baskonia“: Vincentas Poirier 24 (10/16 dvit., 11 atk. kam, 26 naud. bal,), Tornike Šengelija 16 (9 išpr. praž., 29 naud. bal.), Mattas Janningas 12.

2018-10-29 16:35
to alio
Nėra taip, kad "nuo pirmo mačo siautėja",- sužaidė pirmiausiai 2 prastas EL rungtynes...

Taigi NUO TREČIO ;). Ir tai, jeigu neskaičiuosime Bundeslygos rungtynių.
2018-10-26 01:06
Praeito sezono scenarijus kartojasi baskams, sudauzo Zalgiri primetydami nesamoningu tritaskiu po to pirmam rate dauzomi visu dar viena kita pergale pasiekia...
2018-10-26 00:31
Pirmas geras rungtynes Williamsas sužaidė ir iš karto pergalė.Dar ne prieš bet ką,prieš baskus.Keista forma ispanų-savo lygoje varžovus po 50 tšk.daužo,bet EL jau trečią pralaimėjimą iš eilės patyrė.Kažkas ten įdomaus komandos viduje vyksta.

Domantas
Jus gal baikit su ta nerealia gynyba europoje...jus pasiziurekit kiek meta CSKA,real madrid ir tt. i maca ogi 90+ tasku kiekviena maca.....ogi renka 90+ tasku per maca...dabar dar pridekit kaip NBA 8 minutes tai is esmes kelini kas gauna dar 20-24 taskai ir prie 90 tasku pridekit 22 taskus...ir gaunasi 112+ tasku per maca..o dar pridekit kad NBA zaidejai zymiai geresni ir taiklesni...NBA zaidziama 48 minutes,europoje 40 minuciu..cia tik vaikai galvoja,kad europoje geresne gynyba...cia is serijos jei europoje maca truktu 10 minuciu tai sakytu va europoje per maca 20 tasku pelno nes super gynyba,NBA tai pelno 110 nes ner gynybos
2018-10-25 23:21
nuo pirmo maco siauteja sako :DDD pirmos teigiamos rungtynes per 3 suzaistas
2018-10-25 23:18
bajern
Va tau ir bayern be didesnes intrigos nugalejo baskonia pradzia nepergeriausia 1-3

patyres
nesuprantu,tas Williams NBA visiskai nepazaide nors gavoo belekiek sansu...cia tik atvare iskart dominuoja...o galvojau europoje tai nereali gynyba,o NBA tai cirkas

Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 12