• Gudaitis pelnė 13 taškų, atkovojo 13 kamuolių ir surinko 22 naudingumo balus

• Kuzminskas surinko 9 taškus ir 14 naudingumo balų

• 13 atkovotų kamuolių yra naujas asmeninis Gudaičio rekordas Eurolygoje

• Likus pustrečios minutės iki rungtynių pabaigos Gudaičiui buvo prakirstas antakis

Dramatiškose rungtynėse lietuviškoji Milano „AX Armani Exchange“ (3-1) namie 81:80 (23:20, 16:25, 27:17, 15:18) nugalėjo be pergalių Eurolygoje liekančią Maskvos srities „Chimki“ (0-4).

25
24
63%
5/8
8

Puikias rungtynes sužaidė Artūras Gudaitis, kuris per 25 minutes pelnė 13 taškų (3/6 dvit., 7/10 baud.), atkovojo 13 kamuolių, išprovokavo 7 pražangas bei surinko 22 naudingumo balus. 13 atkovotų kamuolių per rungtynes yra naujas geriausias Gudaičio pasiekimas Eurolygoje.

Kitas lietuvis Mindaugas Kuzminskas prie Milano klubo pergalės prisidėjo 9 taškais (2/3 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud.) bei 4 atkovotais kamuoliais. Puolėjas per 20 minučių surinko 14 naudingumo balų.

Likus pustrečios minutės iki rungtynių pabaigos Gudaitis buvo pakeistas dėl prakirsto antakio, o iškart po to „Chimki“ puolėjas Sergejus Monia pataikė iš toli ir sumažino savo komandos atsilikimą iki minimumo – 73:74.

Vėliau komandos keitėsi sėkmingomis atakomis, o likus 24 sekundėms iki rungtynių pabaigos tas pats Monia smeigė dar vieną tritaškį ir išvedė Rusijos klubą į priekį – 80:78. Vis dėlto, „AX Armani Exchange“ amerikietis Mike'as Jamesas likus trims sekundėms iki ketvirtojo kėlinio galo atakavo iš toli, o prieš jį prasižengė „Chimki“ puolėjas Jordanas Mickey.

Jamesas realizavo visas tris baudas, o maskviečių paskutinė ataka buvo nesėkminga, o tai leido Italijos klubui iškovoti pirmąją pergalę namuose šio sezono Eurolygoje.

„AX Armani Exchange“: Mike'as Jamesas 25 (8 rez. perd.), Dairis Bertans 16, Artūras Gudaitis 13 (13 atk. kam., 22 naud. bal.), Mindaugas Kuzminskas 9.

„Chimki“: Jordanas Mickey 26 (12/15 dvit., 32 naud. bal.), Aleksejus Švedas 19 (1/10 trit., 10 rez. perd., 23 naud. bal.), Dee Bostas 14.

2018-10-26 09:20
cc
Gudas žvėris po krepšiais, rinko kamuoliukus lyg nebūtų apskritai Chimkų priekinės linijos. Turėtų gauti daugiau laiko jis

--
2018-10-26 07:54
As
Kuzia , tai kas ten per problemos su bobom pas tave ?

--
2018-10-26 01:16
:D
2 rungtynes is eiles 1 tasku paskutinem sekundem gauna :D
2018-10-26 01:10
Shveda gerai denge Milanas, norejo rodiklius susirnkt bet neisejo, dauguma trapaku per rankas ar per dviguba gynyba net laide :D
2018-10-26 01:09
Domantaso dar sakiiau vasara ,kad rytas galetu pasidometi Mike James...sake zmones kad adomaitis mano jis per prastas rytui....

Dometis gali bet kas is to, milijono neturi is ko moket jam, o jis tiek uzsiprase ir Milanas sutiko moket, butu gi Pao likes bet kai jam pasiule 0.5mln o Calathesui daugiau supyko ir tepe slides. Zaidzia tikrai gerai bet pinigai kosminiai rytui moket.
2018-10-26 00:21
Ne Švedo diena,tritaškių pataikymas tragiškas.Bet vistiek dvigubą dublį surinko.Gudaitis taip pat puikiai sužaidė,bet tas kruvinas veidas puikiai parodo,kokia kova vyko.Kuzia taip pat neblogai sužaidė,gal pagaliau stabiliau žaist pradės.