• „Lakers“ namuose 121:114 įveikė „Nuggets“

• LeBronas atliko 74-ąjį karjeros trigubą dublį

• „Nuggets“ tai buvo pirmasis pralaimėjimas šį sezoną

• Rungtynes arenoje stebėjo Kobe Bryantas

LeBrono Jameso 74-as karjeros trigubas dublis NBA padėjo Los Andželo „Lakers“ (2-3) namuose 121:114 (22:26, 36:31, 29:32, 34:25) įveikti Denverio „Nuggets“ (4-1).

Foto galerija

„Lakers“ lyderis per 35 minutes pelnė 28 taškus (9/12 dvit.), atkovojo 11 kamuolių ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

Likus 6 minutėms iki rungtynių pabaigos „Nuggets“ dar turėjo 8 taškų persvarą (106:98), tačiau 8 iš eilės Lance'o Stephensono taškai padėjo šeimininkams sumažinti skirtumą iki 2 taškų – 106:108.

„Lakers“ tęsė savo spurtą ir po Kyle'o Kuzmos dėjimo paskutinę minutę jau užtikrintai buvo priekyje – 117:110.

Po rungtynių Karalius dėkojo Stephensonui: „Ačiū Lance'ui už šiandienos pergalę. Jis buvo nuostabus.“

Tai buvo pirmoji „Nuggets“ klubo nesėkmė šį sezoną, o „Lakers“ tai buvo antroji iš eilės pergalė.

Rungtynes „Staples Center“ arenoje stebėjo Kobe Bryant, kuris po NBA karjeros baigimo yra retas svečias „Lakers“ namų mačuose.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 28 (11 atk. kam., 11 rez. perd.), Kyle'as Kuzma 22, JaVale'as McGee 21 (10/16 dvit.), Lance'as Stephensonas, Joshas Hartas ir Lonzo Ballas (6 atk. kam., 8 rez. perd., 5 per. kam.) po 12.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 24 (11 atk. kam.), Jamalas Murray 22 (10 atk. kam.), Monte Morrisas 20, Gary Harrisas 13, Trey Lylesas 11, Masonas Plumlee 10.

2018-10-26 13:55
A.
McGee labai stebina.

25 min, 17 pts, 7 rebs ir 2,8 blk kolkas šiame sezone. Kai karjeros vidurkiai 17 min, 8 pts, 5 rebs ir 1,5 blk.

Turi jis duomenis, tačiau galva kartais nesuveikia. Dabar labai protingai atrodo aikštelėje. MIP kandidatas, jei išlaikys tokią formą viso sezono metu.
2018-10-26 11:53
Atrodo,lyg pirmas tris rungtynes Bronius kiek pailsėdamas žaidė.Bet nutarė,kad jau reikia pergalių,tai vėl pradeda žvėriškai žaist.O McGee tikrai stebina.Yra vienas pagrindinių žaidėjų puolime,kas gana netikėta.Atrado save Los Andžele.