• CSKA svečiuose 106:91 nugalėjo „Herbalife Gran Canaria“

• Maskvos ekipa vis dar yra nepralaimėjusi nė sykio

• Maskviečius į priekį vedė Nando De Colo, pelnęs 22 taškus

• Las Palmo komandoje rezultatyviausias buvo Clevinas Hannahas, surinkęs 17 taškų ir atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus

Atkakliai visas rungtynes besipriešinusi Las Palmo „Herbalife Gran Canaria“ (1-3) galiausiai turėjo pripažinti Maskvos CSKA (4-0) pranašumą. Po varžovų krepšiu dominavę Dimitrio Itoudžio auklėtiniai 106:91 (26:29, 26:26, 28:22, 26:14) svečiuose pranoko Eurolygos debiutantę iš Ispanijos ir toliau išlieka nenugalėti.

22
27
86%
6/7
4

Pirmojoje susitikimo pusėje būdami besivejančių vaidmenyje, trečiajame kėlinyje CSKA krepšininkai įjungė aukštesnę pavarą ir po Willo Clyburno taiklaus dvitaškio išsiveržė į priekį (55:52).

Lemiamas ketvirtis prasidėjo Rusijos sostinės ekipai pirmaujant 3 taškais (80:77). Lūžis susitikime įvyko likus 4 minutėms iki rungtynių pabaigos, kai Alecas Petersas pataikė tritaškį ir rezultatas tapo 94:86. Maskviečiai kėliniui artėjant į pabaigą šį pranašumą tik didino ir šventė užtikrintą pergalę.

Maskvos ekipa pirmojoje rungtynių pusėje kamuolį prarado 12 kartų, antrojoje – vos 3 sykius.

„Gran Canaria“ per pirmuosius du kėlinius pataikė 7 iš 10 mestų tritaškių (70 proc.). Po ilgosios pertraukos, CSKA sustiprinus perimetro gynybą, varžovai tiksliai iš toli atakavo vos 1 kartą iš 14 bandymų (7,1 proc.).

Svečių ekipoje labiausiai pasižymėjo Nando De Colo, pelnęs 22 taškus (5/6 dvit., 2/6 trit., 6/7 baud. met.), atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus, perėmęs 4 ir atkovojęs 2 kamuolius bei taip surinkęs 27 naudingumo balus. Prancūzas 13 taškų pelnė per lemiamą kėlinį ir buvo vienas iš pagrindinių pergalės kalvių.

De Colo susitikime prametė pirmąjį šio sezono baudos metimą (18/19 baud. met., 94 proc.). Gynėjas šiuo metu yra geriausias baudų metikas per visą Eurolygos istoriją – krepšininkas yra pataikęs 579 baudas iš 618 bandymų (93,7 proc.).

Šeimininkų gretose rezultatyviausias buvo Clevinas Hannahas. Gynėjas pelnė 17 taškų (5/7 dvit., 1/3 trit., 4/5 baud. met.), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė ir atkovojo po 2 kamuolius bei išprovokavo 5 pražangas.

Latvis Anzejs Pasecniks Las Palmo komandoje surinko 9 taškus (3/4 dvit., 3/4 baud. met.) ir atkovojo 3 kamuolius.

„Herbalife Gran Canaria“: Clevinas Hannahas 17 (6 rez. perd.), DJ Strawberry 16, Christopheris Evansas 14, Anzejs Pasecniks 9.

CSKA: Nando De Colo 22 (4 per. kam.), Cory Higginsas 17 (4 rez. perd.), Othello Hunteris 16 (5 atk. kam.), Alecas Petersas (5 atk. kam.) ir Willas Clyburnas (8 atk. kam.) po 15, Sergio Rodriguezas 11 (8 rez. perd.).